anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia o kończącyć się aukcjach na AllegroLokalnie.

Domenowy
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Dlaczego aplikacja AllegroLokalnie nie powiadomia o kończącej się aukcji (np. 30 minut przed końcem) tak jak ma to miejsce na aplikacjie Allegro? Wiele razy zdarzyło mi się zapomnieć o aukcji, a byłem w stanie zapłacić dużo więcej niż wyniosła cena na aukcji. Allegro traci przez to na prowizjach, a taka funkcja bardzo by się przydała wg mnie. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Domenowy  W Allegro Lokalnie nie ma możliwości włączania/wyłączania powiadomień. Wysyłane są jedynie podstawowe komunikaty np. o wygranej oraz zapłacie, które nie są połączone z Allegro.pl. Przykro mi, że nie zdołałeś kupić interesującego Cię przedmiotu. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Domenowy
#9 Pomysłodawca#

Ja rozumiem tylko że licytuję naprawdę często i wkurza mnie że w apce allegro jest taka opcja a apce allegrolokalnie nie. Nie da się tego jakoś wprowadzić w niedalekiej przyszłości?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Domenowy Martwisz się o zarobki Allegro?😆 > ustaw sobie przypomnienie w telefonie.

oznacz moderatorów

Domenowy
#9 Pomysłodawca#

Nie chodzi czy się martwie tylko taka opcja byłaby super przydatna dla userów i zwiększyłaby przychody z prowizji AllegroLokalnie. Toteż dziwi mnie jej brak.

oznacz moderatorów