anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powtórne awizo Allegro One Punkt

waldemar2011r
#7 Wielbiciel#

Dnia 13.12 o godzinie 22.24 powtorne awizo juz mnie denerwuje te allegro dostawy kolporter. Wczoraj bylem w kolporterze o 17.30 i zadnej paczki nie byli a kurier u nich byl z paczkami przed 16.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@waldemar2011r Cześć. Czy mogę Cię prosić o numer zamówienia, na które czekasz? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

waldemar2011r
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry jest maly problem z przesylka. Od 9.12 od godziny 20.12 w pelnej waszej historii wysylki moja przesylka oznaczona jest jako AWIZO-troszke mnie to dziwi bo tego samego dnia tzn. 8.12 zamawialem z odbiorem z kolportera inne przedmioty i tamte juz dotarly a nadal pokazuje jako Awizo. Sprawdzalem w punkcie kolporter w piatek i sobote i nadal nie ma mojej przesylki a awizo wisi.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak to nie pierwszy problem zgłaszany dzisiaj, ja nie korzystam już z tej formy dostaw. Najwyżej paczka wróci do nadawcy, reklamacji też nie złożysz po paczka była darmowa, bezpłatna czyli jaka?

oznacz moderatorów

waldemar2011r
#7 Wielbiciel#

ALE00000B2B82F5 numer przesylki

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak nie odbierzesz to wróci do nadawcy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@waldemar2011r, przesyłka jest awizowana najprawdopodobniej dlatego, że nie zmieściła się w punkcie. Konsultujemy tę sprawę z przewoźnikiem. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

waldemar2011r
#7 Wielbiciel#

Ale jest problem taki ze paczka nawet nie dotarla do punktu odbioru tzn kolportera a awizo od 9.12 na niej stoi. Nie mam nawet kodu odbioru. Wiec problem jest po stronie przewoznika a nie mojej.

Numer paczki ALE00000B2B82F5

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@waldemar2011r Tego typu reklamacje zgłaszaj SPRZEDAWCY. To on odpowiada za przesyłkę do czasu, aż ona do Ciebie dotrze. Z nim zawierałeś umowę na zakup i dostarczenie rzeczy, nie z przewoźnikiem i nie z Allegro. Możesz domagać się niezwłocznego wydania towaru lub zwrotu całej wpłaty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z tym Kolporterem same problemy, setki wątków tu jest, ale oczywiście skontaktuj się ze sprzedającym niech składa reklamację.

oznacz moderatorów

eryk-j
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem , od 3 tygodni czekam na paczkę od tego przewoźnika ..paczki giną ..i tak naprawdę pomoc Allegro ma nas w [edycja] ..zamiast zablokować i zmienić przewoźnika dopuszcza do takiej sytuacji ! Co więcej nic nie robią tylko zbywają do sprzedającego..brak kontaktu z kurierem który niby dostarczył paczkę ...

oznacz moderatorów

waldemar2011r
#7 Wielbiciel#

ALE00000B2B82F5 prosze juz to sie robi frustrujace drugie awizo jak nawet paczka nie dociera d kolortera. Ten kurier leci sobie w kulki @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@waldemar2011r Punkt Kolporter jest przepełniony i dlatego paczka nie została przyjęta. Twój numer do śledzenia przesyłki to: 1Z83354F6892598796 (monitorowanie UPS). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

waldemar2011r
#7 Wielbiciel#

Chyba sobie kurier lub przewoznik ups jaja robi-awizo na paczke wisi od czwartku w kolporterze bylem w piatek i sobote o 9 rano sprzedawca paczek mial 6 szt. wczoraj czyli poniedzialek po 10. 30 byly tylko 4 paczki wiec jakie PRZEPELNIENIE 

oznacz moderatorów

asiap_2011
#7 Wielbiciel#

Z wyzej wymieniona paczka prawdopodobnie juz sobie poradzilem-ponoc wysla mi na adres domowy. Tylko mam kolejny problem z inna paczka numer ALE00000BB0FCD3 prose  o jej numer do sledzenia to tez moze da rade przekierowac na adres domowy. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@asiap_2011 Numer 1Z83354F6891839714 do monitorowania tutaj: https://www.ups.com/track?loc=pl_PL 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

asiap_2011
#7 Wielbiciel#

Dziekuje

oznacz moderatorów