anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wlamania na konto bankowe

Agama251
#7 Wielbiciel#

Miałam próbę włamania na konto bankowe, poprzez kliknięcie w link do odbioru środków.  @ko_alka @mr_oma @la_nika

@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agama251 Co masz na myśli pisząc "link do obioru środków"? Na Allegro wypłacasz pieniądze z Allegro Finanse. Bardzo mi przykro ale prawdopodobnie stałaś się ofiarą oszustwa i otrzymałaś spreparowaną wiadomość mejlową - sprawę możesz zgłosić na policję. Jeśli masz login konta "kupującego" to bardzo proszę, żebyś mi go podesłała - zablokujemy to konto. 

Dla bezpieczeństwa zmień swoje dane logowania do poczty i konta Allegro. Skontaktuj się również ze swoim bankiem. 

Jeśli jeszcze kiedyś otrzymasz niepokojącą lub zastanawiającą wiadomość, to zgłoś się do nas - na przykład tutaj, na Gadane. Sprawdzimy to i pomożemy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agama251
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Agama251
#7 Wielbiciel#

Tak ,dostałam spreparowane wiadomości na pocztę elektroniczną, właśnie wróciłam z banku..Loginy kont kupujących Client103963472 oraz Client103925336..

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agama251 Naprawdę bardzo mi przykro - mam nadzieję, że wyłudzacze nie zdążyli zrobić szkód na rachunku bankowym. Oba konta zostaną zablokowane 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agama251
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Szybko poszłam do banku ,więc chyba nie,ale jestem wystraszona do tej pory.

oznacz moderatorów