anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o skorygowanie statusu przesyłki nr PX 65563055999

casita
#1 Nowicjusz#

7.01 zamówiłam i opłaciłam towar. następnie towar odebrałam (w Żabce) po otrzymaniu sms. Tymczasem w systemie Moje zakupy przesyłka wciąż figuruje jako "W doręczeniu".

Proszę o korektę.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@casita Bazujemy na danych, które otrzymujemy od przewoźnika. Na stronie Poczty Polskiej jest informacja, że paczka czeka na odbiór: https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=PX6556305999 Dopiero po aktualizacji statusu przez Pocztę, zmieni się on w Twojej zakładce.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@nat_not Przecież jest status "doręczona". Najpierw status doręczona, a później przygotowana do doręczenia. Miałem obiecaną odpowiedź dlaczego robią tak punkty odbioru, ale tej odpowiedzi  wciąż brak..... Taki status też nie jest usuwany z systemu poczty.

Odebrana w punkcie 2024-01-10 13:13:15 Sklep Żabka
Oczekuje na odbiór 2024-01-10 19:30:44 Sklep Żabka
_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes Aktualny status to "oczekuje na odbiór" i taki będzie widoczny w zakładce Allegro, póki przewoźnik nie wprowadzi zmian w swoim systemie. Tak jak pisałam bazujemy na przekazywanych przez przewoźnika danych. Nie aktualizujemy ich samodzielnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@nat_not Nie będzie już aktualizacji, ten status śledzenia jest ostateczny. Za dwa lata też będzie taki 🙂 Punkty odbioru po odebraniu paczki, często wbijają status "Oczekuje na obiór" lub "Przygotowano do odbioru". w tym momencie śledzenie nie jest już usuwane z systemu poczty.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Sklep nie wbił do systemu, że wydał przesyłkę. Teraz ktoś będzie miał ciepło, bo przesyłkę mają na stanie, a po 7 dniach muszą ją zwrócić.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

a klientka chce już zwrócić i nie może... haa 🤣

oznacz moderatorów