anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba od sprzedającego o usunięcie oceny

MAMY ROZWIĄZANIE!
12345mario
#7 Wielbiciel#

Witam.

Kupiłem od [edycja] dwie szt. prześcieradeł 

[edycja]

gdzie w tytule jest wyraźnie napisane, że jest grube. W mojej ocenie jest ono normalnej grubości jak każde inne, zatem wystawiłem ocenę 4 i polecam ten zakup. Sprzedający poprosił mnie o usunięcie mojej pozytywnej oceny i dodatkowo wg mnie próbuje przekupić mnie gratisem za 15zł. Oto treść wiadomości od sprzedającego:

[edycja],sprzedawca [edycja] poprosił Cię o usunięcie oceny.

Każdy e-mail transakcyjny od Allegro zawiera Twoje imię, nazwisko oraz login *

 

Czy zgadzasz się na usunięcie Twojej oceny?

Uzasadnienie prośby o usunięcie

"Witam serdecznie, jest nam niezmiernie przykro, że nie zasłużyliśmy na pełny komplet gwiazdek w ocenie. Staramy się by każdy klient był maksymalnie zadowolony z zakupów, dlatego przy kolejnych zakupach dorzucimy w gratisie fajną poszewkę na jaśka o wartości 15,00 zł proszę tylko zaznaczyć to podczas składania zamówienia. Jednocześnie będzie nam miło o zgodę na usunięcie opinii. Dziękujemy za poświęcony czas."

Jak mam wobec powyższego postąpić?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@12345mario Cześć. Wystawiłeś subiektywną ocenę i nie musisz zgadzać się na propozycję sprzedającego, jeśli nie masz takiej ochoty. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
12345mario
#7 Wielbiciel#

A czy gratis od sprzedającego w formie artykułu za 15zł nie jest próbą przekupstwa i naruszeniem regulaminu allegro za usunięcie mojej oceny?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ten gratis to już sam w swoim sumieniu rozstrzygnij, lepiej zostawić ocenę, ale....bywa różnie.🙁

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Ja do tych prześcieradeł kłócił bym się o pierzynę. Tak, tylko za pierzynę usunę ocenę.

oznacz moderatorów
12345mario
#7 Wielbiciel#

Co to znaczy BYWA RÓŻNIE?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@12345mario 

On sam tego nie wie, napisał, aby napisać. 

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@LEW433 "ale....bywa różnie" - tzn. jak? Kwadratowo i podłużnie? To teraz tłumacz się autorowi wątku 😋

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ja nie mam z czego w tym zakresie, nie przekupywalny jestem. Zdziwiony!😲

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@LEW433 No, domyślam się, ale takim sformułowaniem zasiałeś niepokój u pytającego. Teraz musisz z tego jakoś wybrnąć 😊

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@12345mario Tak, to jest próba przekupstwa, jednak Allegro na to pozwala, a przynajmniej nie widzi w tym niczego złego. Usuń ten komentarz sprzedawcy, a potem wystaw kolejny, negatywny. Daj tylko 1 gwiazdkę za obsługę i napisz tam, że sprzedawca chciał Cię przekupić po wystawieniu 4 gwiazdek. Jeśli nie minęło 90 dni od zakupu, po usunięciu oceny możesz ją wystawić po raz drugi. 

oznacz moderatorów
12345mario
#7 Wielbiciel#

Hmmm, ja wiem. A może po prostu olać sprawę i nic wogóle nie zmieniać? Sam nie wiem.

oznacz moderatorów
12345mario
#7 Wielbiciel#

@xyz96 Jak usunąć ocenę wystawioną sprzedającemu? Proszę o konkretny link do zmiany oceny. Rozumiem, że mam zmienić ocenę wystawioną sprzedającemu, a nie zakupionego artykułu?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@12345mario Masz prośbę o usunięcie oceny - kliknij tam, że się zgadzasz, potwierdź chęć usunięcia. Tak, będzie to usunięcie oceny sprzedawcy, a nie produktu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oceny-i-komentarze/jak-usunac-ocene-wystawiona-sprzedajacemu...

Jeżeli nie masz już możliwości potwierdzenia, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201 i poproś o usunięcie tej oceny sprzedawcy. Potem możesz wystawić ocenę ponownie. 

oznacz moderatorów
Moniaw5
#9 Pomysłodawca#

Gdyby Allegro nie było tak niesprawiedliwe dla sprzedawców pod kątem ocen, to nie dochodziłoby do takich sytuacji. Sprzedający dwoi się i troi, żeby zadowolić klienta, a wystarczy kilka słabszych ocen i statystyki lecą na łeb na szyję. Niestety pojawia się coraz więcej klientów, którzy uwielbiają wystawiać negatywy - może dla zabawy, że komuś dowalą. Więc proszę nie dziwić się sprzedającym, że wychodzą z takimi propozycjami. Tak jak zdarzają się nieuczciwi sprzedawcy, to niestety takich klientów też jest sporo. Szkoda, że ocenie podlega tylko jedna strona transakcji. Klient jak zwykle "święty" wg Allegro. 

oznacz moderatorów