anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją konta

domind110
#1 Nowicjusz#

Witam mam problem żeby aktywować konto żeby wypłacić pieniądze, nie mam swojego konta w banku i zrobiłem przelew weryfikacyjny z konta dziewczyny i nie przeszło, poczytałem wszystko co i jak i tu mam  problem gdy chce zmienić dane do wypłat w sekcji allegro finanse-ustawienia wypłat i na samym dole jest 

Dane i ustawienia wypłat dla rachunku PayU i Przelewy24 nr rachunku itp. i gdy tam klikam pojawia się nowe okno zmiana danych do wypłat i tam jest właściciel rachunku i klikam żeby zmienić pojawia się następne okno i gdy chce zmienić dane wywala mnie do następnego okna gdzie pisze takie coś

Tutaj możesz sprawdzić i poprawić swoje dane, zmienić hasło lub adres e-mail.
Pamiętaj, że podanie kompletnych i aktualnych danych jest warunkiem korzystania z Allegro.
 
  • Status konta
    • Sprzedaż aktywna  Chciałbym w tamtym miejscu wpisać dane mojej dziewczyny i wtedy wykonać przelew weryfikacyjny. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@domind110 Nie wypłacisz na konto dziewczyny i na konto chłopaka 🙂 Wypłacisz tylko na swoje konto lub przekazem pocztowym na swój adres zamieszkania. Wypłaty przekazem są realizowane do kwoty 800 zł.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-zmienic-dane-do-wyplat-o...

oznacz moderatorów