anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Allegro

brasco213
#2 Obserwator#

Po wejściu na Allegro z przeglądarki  Opera , Google Chrome , Internet explorer nie da się nic kupic , mianowicie po próbie dodania czegokolwiek do koszyka nic się nie dzieje jakby ten przycisk nie działał. Po kliknięciu kup teraz przekierowuje mnie do płatności niestety nie ma możliwości wyboru banku a więc nie mogę zapłacić i przejść dalej. Jedyną przeglądarką która działa jest Firefox , nie rozumiem tego może ktoś jest w stanie mi pomóc , czy to ja mam problem z przeglądarkami czy jest jakaś usterka Allegro, bo czytam ze podobny problem był w lipcu ze strony wielu użytkowników.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@brasco213 Spróbowałam na Chromie. Jest ok. Wszystko działa. Jestem na komputerze, a nie w aplikacji mobilnej.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

brasco213
#2 Obserwator#

No ja też na kompie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Problem z przeglądarka na twoim kompie,odśwież,może jakieś dodatki, ustawienia albo anty-wirus.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@brasco213 Najpierw wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną (cache) przeglądarek, z którymi masz problem. Jeśli nie pomoże, to sprawdź czy na wersjach portable (mają domyślną konfigurację, brak rozszerzeń) dzieje się to samo.

https://www.opera.com/pl/computer/portable
https://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

na Operze działa

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@brasco213 dopytam tylko, z jakiej wersji systemu korzystasz?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud A nie widzisz tego w panelu administracyjnym? Przecież AG rejestruje takie dane.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów