anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aplikacją

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór,

Jestem uzytkownikiem Allegro od ponad 3 lat. Od roku posiadam aplikację Allegro na początku na Androidzie, potem na iPhone. Właśnie po to powiedziałem na jakich telefonach/systemach, aby wyjaśnić mój cały problem. Otóż zawsze były problemy czy to z powiadomieniami czy z odświeżaniem jednak od przesiadki na iPhone pół roku temu zaczęło być jeszcze gorzej. Nie przeszkadzało mi to do dnia dzisiejszego. Jako ktoś kto lubi bardzo znajdywać okazje i ciekawe rzeczy (szczególnie elektronikę) często przeglądam licytację z różnymi urządzeniami. Dziś miałem kilka licytacji, które obserwowałem, większość iPhony. W godzinach popołudniowych kończyła się jedna, ale cena wyszła po za interesujący mnie pułap . Otrzymałem informację "Przegrałeś aukcje", czego innego mogłem się spodziewać (ostatecznie aukcja się "skończyła" na ok. 100 zł w zaokrągleniu [do dziesiątek]). Ok. 20 kończyły się 3 kolejne aukcje. Planowałem jedną wygrać, ponieważ cena była jeszcze w kręgu mojego zainteresowania. Jednak odpuściłem sobie i ostatecznie jej nie wygrałem. Za to dopiero teraz zaczynają się jaja - dwie pozostałe, które chciałem wygrać, podbijałem na poziomie wczesnej setki i co? Otrzymuje powiadomienia o wygranej. Nie za te same pieniądze, które dawałem, jedne 151 zł drugie 190 zł. To bym przełknął, ale jest jeszcze niespodzianka, aukcja z popołudnia, którą niby przegrałem nagle wstała i dodała sobie 40zł przybijając mi łatę wygranego. Po tym się nie zaniepokoiłem, zmieniłem hasła i wylogowałem wszystkie urządzenia, a dodatkowo wprowadziłem weryfikacje na numer. Oczywiście wiem, ze ktoś mógł się wycofać, ale jak mogłem wygrać jak teoretycznie" nie miałem tych pieniędzy i nawet tyle nie dałem? Na deser - aukcja nr. 2 (ta, której w ogóle nie wygrałem) przypomniała o sobie po długim czasie w postaci komunikatu o przegranej, długim czasie nie 3 czy nawet 10 minut tylko z pól godziny. Szczerze nie wiem co o tym myśleć, sprzedający już mnie straszy, ze zgłosi to do Allegro, a ja go rozumiem w końcu prowizja, czas, nerwy, same straty. Tylko co skoro to nie moja wina? Akurat nie należę do grupy śmieszków podbijających do 10 tyś. bo wiem co znaczy sprzedaż na Allegro. Chyba powinienem zrobić przerwę od aukcji, bo nie chce takich problemów na przyszłość. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne coś się pomieszało,m tak jest z aplikacjami, może któryś z moderatorów coś nam wyjaśni @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika 

oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Dobrze by było, bo zaraz będę świecił oczami za coś czego nie zrobiłem 😕

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pojawi się ktoś, oby szybko ale bywa różnie.😁

oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Jak przyjdą jeszcze w tym miesiącu to będzie dobrze 😉

oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Chciałbym tylko dodać, ze dwie z trzech, które "magicznie" wygrałem mogę oczywiście opłacić (mimo większej ceny), ale tą jedną z +40 zł  przeżyje jeśli jej nie wygram. Wiem, ze czepiam się groszy bo łącznie ok. 200zł, ale jednak to nie grosz więc zawsze by się przydał i chodzi tez o zasady, a nie ze przegrywam, a jednak nagle musze wyskoczyć z kasy

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie dziś to jutro na pewno.😉

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48053246 Z tego, co widzę, wszystkie 3 licytacje wygrałeś.

Te dwie:

Apple iPhone 6 16 GB silver

Apple iPhone 6 64 GB gold

bo inny licytujący wycofał ofertę wyższą od Twojej.

A tę:

iPhone SE

bo zaoferowałeś najwyższą cenę.

Do tych dwóch pierwszych licytacji mogłeś otrzymać powiadomienia o ofercie wyższej od Twojej. Jednak póki licytacja trwa cały czas mogłeś ją wygrać, bo istnieje opcja wycofania oferty. Tak się właśnie stało.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Droga Pani Moderator, chodzi o to, że ostatnia propozycja jaką pamiętam wynosiła ok. 100 ZŁ. Jeśli zaproponowałbym 140 ZŁ nie byłoby całego tematu, a dostałem powiadomienie o przegranej, kliknąłem je i licytacja była na dole obserwowanych.

oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Nie mam do potwierdzenia zrzutów, bo i nie mam powodu do robienia zrzutów licytacji szczególnie przegranych

oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

Widzę jednak, ze trzeba zacząć

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48053246 Kwoty widoczne w licytacjach są wyższe. Pamiętaj, że jeśli zmieniałeś maksymalną kwotę już po dołączniu do licytacji, wiążąca jest ostatnia, którą podałeś.

W ofercie "Apple iPhone 6 16 GB silver" jest to 151 zł,

W ofercie "Apple iPhone 6 64 GB gold" - 190 zł, 

a w ofercie "iPhone SE" - 150 zł.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:48053246
#7 Wielbiciel#

W takim razie jedyne na co mogę narzekać to opóźnione powiadomienia 😉 Nie pozostało mi nic innego jak zapłacić nawet za SE. Dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów