anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dostarczonym towarem.

Client:33621130
#7 Wielbiciel#

Cześć wszystkim,

 

Kupiłem ostatnio zestawy solarne - niestety na firmę...

Przy kurierze otworzyłem przesyłkę (z zewnątrz wszystko było ok) w środku zonk jeden z dwóch paneli solarnych był stłuczony. Spisałem protokół z kurierem zadzwoniłem do sprzedającego zgłaszając mu reklamację. MIja już tydzień, a ja zostałem z niekompletnym zamówieniem. Sprzedający nie wie kiedy dostarczy mi sprawny panel dodatkowo żąda ode mnie wysyłki uszkodzonego towaru na MÓJ koszt i uważa że z racji iż brałem to na firmę to ukłon w moją stronę. To prawda czy próba oszustwa? Z góry dziękuję za pomoc. 🙂 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:33621130 PRÓBA OSZUSTWA , MUSI ZWRÓCIĆ CI WSZYSTKIE PONIESIONE KOSZTY ZWIĄZANE ZE ZWROTEM USZKODZONEGO PRODUKTU . OTWÓRZ DYSKUSJĘ ALLEGRO BARDZO SZYBKO POSTAWI GO DO PIONU .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:33621130 Nie daj się wrobić to są jego koszty.  Otwórz mu dyskusję przez Allegro:https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@Client:33621130 Zakup na firmę nie ma tutaj nic do rzeczy, przesyłka uszkodzona i tyle. Zwróć mu uszkodzony towar, zachowaj dowód zapłaty za przesyłkę i ma obowiązek oddać Ci koszt odesłania przedmiotu. 

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@Client:33621130 I nie daj się wrobić w to, że to Ty masz walczyć z firmą kurierską z reklamacją. Wielu sprzedających próbuje to zrzucić na kupującego.

oznacz moderatorów