anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kuponem za monety

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Mam kupon za monety 20zł lecz gdy go kilkam to nic się nie zmienia  i wartość zamówienia też się nie pomniejsza a zakupy są za min 40zł i  metodą płatności jest allegro finanse więc w czym jest problem?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy ma się to pojawić, jak kupujesz przez koszyk i podczas płatności zjeżdżasz na sam dól i tam  masz plac mniej i wybierasz co chcesz dodać, nie musi to być 40zł, wystarczy 1 zł.

oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Podczas płatności okienku Twoje zniżki wybieram kupon za 20zł i z tego co czytalem to ten kupon powinien mi pomniejszyć wartość koszyka  o 20zł a tak się nie dzieje więc nie rozumiem jak to działa 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58113991 czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z formularza płatności i dostawy, na którym widać, że kupon nie obniża wartości koszyka? Sprawdziłam, że masz go do wykorzystania, więc powinno to działać tak jak opisałeś. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Client58113991_1-1653408765148.png

 

oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220524-183521.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Witam, dzisiaj po rozmowach otrzymałem zwrot kuponu 99zł. Kupon widzę na swoim koncie ale jak wybrałem przykładowo ładowarkę do telefonu w kwocie ok 20zł to przy płatności nie widać zwróconego kuponu. Natomiat gdy wybiore przedmiot za kwote 99zł to przy płatności widzi już kupon ale w kwocie 98zł a nie 99zł i po wybraniu go nie pomniejsza kwoty końcowej. Czym to jest spowodowane ? Tym że dzisiaj go otrzymałem i system go nie widzi ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 możesz podesłać zrzut ekranu z formularza płatności i dostawy, na którym widać kupon? 
Czy zakup jest z kategorii w której można płacić tą kartą podarunkową, czyli  Sport i Turystyka oraz Kultura i rozrywka (konkretnie podkategorie"Filmy", "Gadżety", "Gry", "Instrumenty", "Kody i doładowania" (z wyjątkiem podkategorii "Karty Allegro" w ramach kategorii "Karty podarunkowe"), "Książki i Komiksy", "Muzyka")?
Kupon powinien być widoczny w pełni, tzn. powinno się pokazywać ile jest środków do wykorzystania, jednak jeśli wartość zamówienia jest równa wartości kuponu, cena za zamówienie nie może być niższa, niż 1 zł. Czyli w takim przypadku (przy darmowej dostawie) pozostaje złotówka do zapłacenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220524-183718.png

Tutaj akurat z większą kwotą ale nie pomniejszyło

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 będę musiała to skonsultować z działem technicznym. Czy możesz jeszcze potwierdzić czy przedmiot jest z kategorii, które wymieniłam? Oraz czy próbowałeś skorzystać z przeglądarki? Bo rozumiem, że problem występuje w aplikacji Allegro

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
patrycjunia
#7 Wielbiciel#

Mam dokladnie ten sam problem, kupon wykorzystany a nie obnizyl wartosci koszyka

58D96299-D55A-4318-BE28-D54F2152B3B0.png

 mam dokladnie ten sam problem. Kupon wykorzystany a nie obnizyl wartosci koszyka

036521DA-4122-4BA8-82E6-558F1D3F8F4B.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58113991 @Kotlik19 połączyłam Wasze wątki, ponieważ dotyczą tego samego problemu.
Występowały dziś problemy techniczne na formularzu płatności i dostawy, które powodowały, że kupon nie odbniżał ceny zamówienia. 
Zespół techniczny dał znać, że problem nie powinien już występować. Czy mogę poprosić Was o sprawdzenie i potwierdzenie, czy już wszystko działa? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Problem rozwiązany dziękuję

oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Rozmawiałem na messengerzę z jedną panią i pomimo że zaznaczyłem kupon to finalnie cena się nie zmieniła. Dokończyłem zakup ale nie.opłacałem go. Okazało się że w moich zkupach w szczegółach kupon był użyty i kwota się pomniejszła. Anulowłem płatność i zakup. Widać że coś jest na stronie allegro bo fizycznie wykorzystuje kupon.

oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

A więc, teraz pomniejszyło ale wybrałem produkt za równowartość kuponu i kupon mam o 1zł mniejszy. Pani z messengera poinfomowała że jest to konieczne aby opłacić chociaż złotówkę bo inaczej nie połączy transakcji i zakup będzie anulowany. Ta złotówka wróci jako kupon resztkowy do wykorzystania

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 tak dokładnie, 1 zł to minimalna cena, ale wartość zamówienia nie musi być równa wartości karty podarunkowej (to tak na przyszłość) 🙂 Czyli teraz już wszystko działa jak powinno i udało Ci się obniżyć cenę zamówienia?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Tak, teraz już wszystko jest ok.

Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 no to super, dziękuję za informację!
Miłego wieczoru 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów