anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kuponem za monety

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Mam kupon za monety 20zł lecz gdy go kilkam to nic się nie zmienia  i wartość zamówienia też się nie pomniejsza a zakupy są za min 40zł i  metodą płatności jest allegro finanse więc w czym jest problem?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy ma się to pojawić, jak kupujesz przez koszyk i podczas płatności zjeżdżasz na sam dól i tam  masz plac mniej i wybierasz co chcesz dodać, nie musi to być 40zł, wystarczy 1 zł.

oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Podczas płatności okienku Twoje zniżki wybieram kupon za 20zł i z tego co czytalem to ten kupon powinien mi pomniejszyć wartość koszyka  o 20zł a tak się nie dzieje więc nie rozumiem jak to działa 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58113991 czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z formularza płatności i dostawy, na którym widać, że kupon nie obniża wartości koszyka? Sprawdziłam, że masz go do wykorzystania, więc powinno to działać tak jak opisałeś. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Client58113991_1-1653408765148.png

 

oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220524-183521.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Witam, dzisiaj po rozmowach otrzymałem zwrot kuponu 99zł. Kupon widzę na swoim koncie ale jak wybrałem przykładowo ładowarkę do telefonu w kwocie ok 20zł to przy płatności nie widać zwróconego kuponu. Natomiat gdy wybiore przedmiot za kwote 99zł to przy płatności widzi już kupon ale w kwocie 98zł a nie 99zł i po wybraniu go nie pomniejsza kwoty końcowej. Czym to jest spowodowane ? Tym że dzisiaj go otrzymałem i system go nie widzi ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 możesz podesłać zrzut ekranu z formularza płatności i dostawy, na którym widać kupon? 
Czy zakup jest z kategorii w której można płacić tą kartą podarunkową, czyli  Sport i Turystyka oraz Kultura i rozrywka (konkretnie podkategorie"Filmy", "Gadżety", "Gry", "Instrumenty", "Kody i doładowania" (z wyjątkiem podkategorii "Karty Allegro" w ramach kategorii "Karty podarunkowe"), "Książki i Komiksy", "Muzyka")?
Kupon powinien być widoczny w pełni, tzn. powinno się pokazywać ile jest środków do wykorzystania, jednak jeśli wartość zamówienia jest równa wartości kuponu, cena za zamówienie nie może być niższa, niż 1 zł. Czyli w takim przypadku (przy darmowej dostawie) pozostaje złotówka do zapłacenia. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220524-183718.png

Tutaj akurat z większą kwotą ale nie pomniejszyło

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 będę musiała to skonsultować z działem technicznym. Czy możesz jeszcze potwierdzić czy przedmiot jest z kategorii, które wymieniłam? Oraz czy próbowałeś skorzystać z przeglądarki? Bo rozumiem, że problem występuje w aplikacji Allegro

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
patrycjunia
#7 Wielbiciel#

Mam dokladnie ten sam problem, kupon wykorzystany a nie obnizyl wartosci koszyka

58D96299-D55A-4318-BE28-D54F2152B3B0.png

 mam dokladnie ten sam problem. Kupon wykorzystany a nie obnizyl wartosci koszyka

036521DA-4122-4BA8-82E6-558F1D3F8F4B.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58113991 @Kotlik19 połączyłam Wasze wątki, ponieważ dotyczą tego samego problemu.
Występowały dziś problemy techniczne na formularzu płatności i dostawy, które powodowały, że kupon nie odbniżał ceny zamówienia. 
Zespół techniczny dał znać, że problem nie powinien już występować. Czy mogę poprosić Was o sprawdzenie i potwierdzenie, czy już wszystko działa? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:58113991
#7 Wielbiciel#

Problem rozwiązany dziękuję

oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Rozmawiałem na messengerzę z jedną panią i pomimo że zaznaczyłem kupon to finalnie cena się nie zmieniła. Dokończyłem zakup ale nie.opłacałem go. Okazało się że w moich zkupach w szczegółach kupon był użyty i kwota się pomniejszła. Anulowłem płatność i zakup. Widać że coś jest na stronie allegro bo fizycznie wykorzystuje kupon.

oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

A więc, teraz pomniejszyło ale wybrałem produkt za równowartość kuponu i kupon mam o 1zł mniejszy. Pani z messengera poinfomowała że jest to konieczne aby opłacić chociaż złotówkę bo inaczej nie połączy transakcji i zakup będzie anulowany. Ta złotówka wróci jako kupon resztkowy do wykorzystania

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 tak dokładnie, 1 zł to minimalna cena, ale wartość zamówienia nie musi być równa wartości karty podarunkowej (to tak na przyszłość) 🙂 Czyli teraz już wszystko działa jak powinno i udało Ci się obniżyć cenę zamówienia?  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Tak, teraz już wszystko jest ok.

Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kotlik19 no to super, dziękuję za informację!
Miłego wieczoru 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów