anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupowaniem na Allegro. Dziwny "błąd".

Client:29356180
#8 Zapaleniec#

  Problem z kupowaniem na Allegro polega na tym że po wczytaniu całej strony z danym produktem, który chcę kupić, znika górna część strony z nazwą, wyborem kuriera, ceną i możliwością zapłaty.  Po wczytaniu strony wszystko widać a po chwili ten górny fragment znika. Wszystko jest od opisu produktu w dół. W trzech różnych przeglądarkach jest ten sam błąd.  Na fotce poniżej widać jak to wygląda - brak opcji kupna.

 

Allegro.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Vryko
#18 Luminarz#

Nie widać, screena widzisz tylko Ty do chwili zatwierdzenia go przez moderatora. Tip - użyj jakiegoś hostingu plików i wklej link. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:29356180 poniżej masz możliwość zakupienia zestawu. To nie jest żaden błąd. Dostawę wybierasz i tak później.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:29356180
#8 Zapaleniec#

Poniżej tak (można kupić cały zestaw), ale powyżej jest do kupna jeden element z tego zestawu którego nie mogę kupić. Na allegro jestem 15 lat wiem jak się kupuje i jak powinna wyglądać strona, nigdy takiego błędu nie miałem. Jeśli nie zaloguję się na Allegro to wszystko jest wyświetlone tak jak należy, po zalogowaniu znika górna część z możliwością kupna danego produktu. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Uwaga!
To jest znany błąd, który najłatwiej naprawić wyłączając adblocka (na domenie allegro.pl),

albo:
photo.jpg
odznaczyć to w ustawieniach antywirusa 🙂

Prośba taka mała: gdyby ktoś miał z tym problem, podrzućcie link do tego rozwiązania.

oznacz moderatorów

Client:29356180
#8 Zapaleniec#

Dzieki.  Przed chwilą wszedłem na Allegro i wszystko jakby samo się naprawiło a adblock jak widzę przestał być aktywny 🙂 i pewnie to jest powód naprawy prawidłowego wyświetlania strony. Teraz będę miał na uwadze tego blokiera.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ja tam mam uBlocka, Ghostery (oraz kilka innych wtyczek) i ani razu takiego błędu nie miałem.
No, ale nie mam też żadnego AV (swoją drogą, to nie w każdym opcja ta musi nazywać się tak, jak na wklejce, którą zamieściłeś);]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, niestety, nazywa się tak w każdej, to jest pod ustawieniami www 🙂

oznacz moderatorów