anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot gotówki z Allegro

Client:36932710
#7 Wielbiciel#

Wczoraj pisalam  chodzi zwrot gotowki z Allegro placilam za towar w Pay.U.Jak dlugo nam jeszcze czekać to jest jakaś chora sytuacja widzę ze nie tylko ja nam ten problem. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy

3-4 dni się czeka na zwrot z PayU 🙂

oznacz moderatorów

Client:36932710
#7 Wielbiciel#

Witam ja czekam na zwrot gotowki od 19 mają to sa jakies kpiny ile jeszcze ma to trwać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:36932710 A masz potwierdzenie z Allegro że sprzedający dokonal zwrotu ???

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Powinieneś dostać w 24 h , bynajmniej ja dostałem szybko zwrot  , Payu wypłaca pieniążki koło 15 możesz jeszcze dziś dostać zwrot 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

niee, wszyscy wiemy, że 3-4 dni to jest normalny czas, godziny też są różne 🙂

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Ja mam przelewy zawsze o tych samych porach , wypłaty zrealizowane do  6/7  są zawsze tego samego dnia około 15 , natomiast wypłaty zrealizowane  8 i pózniej są następnego dnia

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@artur8225-a1, jeśli chodzi o sprzedaż, to racja, ale przy nadpłatach (2-3x koszt) to 3-4 dni 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@artur8225-a1 To dostałeś szybko zwrot, czy jednak nie dostałeś?;>

Bynajmniej to nie przynajmniej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Knowhere Dostałem szybko , ale są osoby które wiedzą lepiej ode mnie  kiedy ja dostałem 🙂 to nie kontynuowałem dyskusji która nie miała sensu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@artur8225-a1 Otrzymałaś maila od Allegro, że sprzedający zwrócił wpłatę? Kiedy? Zwrot wpłaty trwa około 3 dni roboczych pod warunkiem, że sprzedający faktycznie zlecił zwrot.

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Maila otrzymałem koło  10 na 2 dzień zwrot był już na koncie 

oznacz moderatorów