anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłaceniem zamówienia na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:74783381
#4 Eksplorator#

Witam. Zakupy wykonałem dziś przed godziną 10, zapłaciłem kartą i płatność pozostaje w toku mimo że pieniądze z konta zostały pobrane oraz dostałem powiadomienie na maila iż zakupiłem produkty. Czy stan płatności w toku długo się utrzymuje? Czy też może jest inny tego powód?

oznacz moderatorów
123 ODPOWIEDZI 123
agnieszkaszym1
#2 Obserwator#

U mnie to samo  - po raz pierwszy od wielu lat.

oznacz moderatorów
Ignisas
#1 Nowicjusz#

Witam, ja też mam ten sam problem dodatkowo opcją płatności blik zniknęła.

oznacz moderatorów
ADI_KOW
#2 Obserwator#

To samo u mnie. 

oznacz moderatorów
zagano44
#10 Popularyzator#

Jako sprzedający mam kilkanaście zamówień od rana ze statusem "płatność w toku" - chodzi o Przelewy 24. Podejrzewam, że awaria.

oznacz moderatorów
Client:87896779
#7 Wielbiciel#

Mam to samo-płaciłem google pay 

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Witam od 30 minut nie przechodzą płatności na allegro zamówienie za zamówieniem ma status płatność rozpoczęta i tak dalej ma ktoś taki problem chyba jest jakaś awaria systemu

oznacz moderatorów
dsparadoja
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, transakcja opłacona blikiem ma nadal status "oczekujemy na potwierdzenie"

oznacz moderatorów
Niia
#7 Wielbiciel#

Tak, mi tez nie działa płatność. Blik w ogóle nie działa a płatność przelewem jest cały czas "w toku".

oznacz moderatorów
artur198613
#11 Animator#

Ten sam problem, pieniądze z konta pobrało, a w Allegro cały czas płatność w toku 

oznacz moderatorów
k_krzysztof_01
#1 Nowicjusz#

Ja skorzystałem z GooglePay - to samo, czyli oczekiwanie na potwierdzenie, a pieniądze z konta pobrane. Może jakieś info z Allegro, hej - obudźcie się!

oznacz moderatorów
pawelzxc23
#7 Wielbiciel#

Zapłaciłem za przedmiot a płatność cały czas w toku pieniądze z konta pobrane.

oznacz moderatorów
ArtkowskiStore
#2 Obserwator#

U mnie to samo. O 10:01 zakupiłem produkt przez AllegroPay. Cały czas „płatność w toku” wiec od razu na allegropay to spłaciłem bo myślałem ze przez to. Pieniądze z konta zabrało, płatność dalej w toku a do tego wciąż widnieje mi w allegropay do spłaty.

oznacz moderatorów
lysy_5011
#7 Wielbiciel#

zaplaciłem kartą pół godziny temu . Pieniadze pobrało z konta ,a płatność dalej w toku . ...

oznacz moderatorów
Jarekfant
#1 Nowicjusz#

 Podobnie u mnie chyba jakiś błąd allegro

oznacz moderatorów
bruno444
#7 Wielbiciel#

Chyba jakaś większa awaria bo wszystkie płatności są w toku

oznacz moderatorów
kudryk
#1 Nowicjusz#

u mnie to samo. zapłacone pół godziny temu a "płatność w toku"

oznacz moderatorów
Client:101478565
#1 Nowicjusz#

Od godziny transakcja w toku,a kasa z konta poszła 🤔

oznacz moderatorów
Client:101245403
#7 Wielbiciel#

Z kimś się warto z Allegro komunikować? Czy to automatycznie się naprawi ? 

oznacz moderatorów
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Witam 

Mam problem i to duży

dzisiaj 04.06.2022 zapłaciłem kartą Paribas Bank Mater Card za zakup i pieniądze zeszły z konta Paribas Bank

skan - 

04.07.2022Dziś

Allegro Poznan PL 

 

-41,88 PLN (numer karty usunąłem bo to dane dla mnie)

i nadal jest status - PŁATNOŚĆ W TOKU, dawniej od razu miałem potwierdzenie zakupu, zauważyłem też że jak chce płacić z drugiej karty z NEST BANK (bo można dodać drugą kartę i nią też płacić, to nie da się wpisać wszystkich numerów karty i nie da się kupić poprzez Kartę NEST BANK a dawniej tak nie było, mogłem z obydwu Kart płacić zależnie na której miałem pieniądze tj w jakim Banku czy to w PARIBAS, czy w NEST BANKU, napisałem do NEST BANKU - czy mi zablokowali kartę i 3D Secure-ale mi odpisali że wszystko jest w porządku, nie zablokowali, bo przecież korzystam też z innych Giełd choćby **piiip** lub z innych Sklepów Internetowych i płacę albo kartą PARIBAS BAN-u lub Kartą z Banku NEST BANK i wszystko jest OK i 3D SECURE działa, więc sprawa musi być po stronie ALLEGRO .

Proszę o pomoc i odpowiedz w tej sprawie, na ten czas dokonałem płatności kartą Paribas Bank na Allegro i pieniądze zeszły mi z konta z Paribas Bank, ale jest status PŁATNOŚĆ W TOKU, a nie płaciłem Przelewem Tradycyjnym, a poprzez Konto PayU Allegro i poprzez Karte .

Czekam na odpowiedz 

pozdrawiam .

 

oznacz moderatorów