anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłaceniem zamówienia na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:74783381
#4 Eksplorator#

Witam. Zakupy wykonałem dziś przed godziną 10, zapłaciłem kartą i płatność pozostaje w toku mimo że pieniądze z konta zostały pobrane oraz dostałem powiadomienie na maila iż zakupiłem produkty. Czy stan płatności w toku długo się utrzymuje? Czy też może jest inny tego powód?

oznacz moderatorów
123 ODPOWIEDZI 123
Dominikk77
#7 Wielbiciel#
  • Opcja płatności kodem blik znikła też u was? 
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Aktualizacja 4.07.2022 r. godz. 14:25 

Problem nie powinien już występować. 🙂

@Client:74783381@szulwiolka@goha369@budrys2003a , @Client:101245403 obecnie odnotowujemy problem z płatnościami za zakupy na Allegro. Proszę Was o cierpliwość, pracujemy nad rozwiązaniem. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
dd_g
#8 Zapaleniec#

Witam, mam ten sam problem.

oznacz moderatorów
Client:56788273
#1 Nowicjusz#

Witam,

mam ten sam problem. O 10.59 dokładnie zapłaciłam blikiem za zakup. Pieniądze z konta ściągnięte, a płatność ciągle "w toku". Kiedy można spodziewać się rozwiązania  problemu?

oznacz moderatorów
gjarek98
#7 Wielbiciel#

Płatność właśnie przeszła. Dzięki! 

oznacz moderatorów
sylwia17ozo
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem, kiedy można się spodziewać usunięcia usterki?

oznacz moderatorów
goha369
#2 Obserwator#

Dzień dobry, jak długo może to potrwać? Nie chciałabym aby wysyłka mojego towaru została opóźniona.

oznacz moderatorów
PrzemyslawC1977
#3 Debiutant#

Chciałem spłacić ratę w allegro pay i system nie widzi karty płatniczej. W ustawieniach konta jest ona widoczna. Domyślam się, ze to awaria i nie ma sensu dodawać karty od nowa. 

oznacz moderatorów
bruno444
#7 Wielbiciel#

Ile trzeba czekać po wybraniu tej opcji? Blik nie działa a chciałem zapłacić szybko. Teraz mam w toku.

oznacz moderatorów
KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

 Powinno być od razu, coś poszło nie tak.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Client:47700083
#1 Nowicjusz#
  • Dokonałam zakupy przez allegro play i caly czas jest stasus oczekuje na płatność czy ktoś też miał taki problem?
oznacz moderatorów
Ipkis38
#7 Wielbiciel#

Oto ich odpowiedź 

 

Obecnie występują chwilowe problemy z płatnością BLIKiem oraz kartą płatniczą.
Operator finansowy pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem tymczasowych niedogodności.
Bardzo Pana przepraszam za utrudnienia. Awaria została naprawiona- nasz dział techniczny pracuję nad prawidłowym zaksięgowaniem się statusów płatności dlatego proszę nie wybierać opcji anulowania płatności, status płatności niedługo powienien się zmienić na prawidłowy

oznacz moderatorów
MTVi
#1 Nowicjusz#

Hallo Allegro, może warto dodać jakąś informację co się dzieje z płatnościami?! Jak widać każda forma płatności wisi a pieniądze z konta schodzą.

oznacz moderatorów
karola3623
#2 Obserwator#

Też chciałabym się dowiedzieć co się dzieje bo chcę żeby do 12 wpłynęła kasa do sprzedającego a tu tylko transakcja w toku się pokazuje 

oznacz moderatorów
Client:45364975
#7 Wielbiciel#
  • Dwie płatności Google Pay i payu każda wisi w powietrzu a pieniądze zabrane z konta. Czy ktoś może cóż z tym zrobić?
oznacz moderatorów
Picia-2007
#7 Wielbiciel#

U mnie już poszło.Zakup opłacony.

oznacz moderatorów
karola3623
#2 Obserwator#

U mnie również przeszło 

oznacz moderatorów
Client:101860483
#8 Zapaleniec#

Odświeżcie sobie zakładkę z zakupami, zaczynają płatności przechodzić. Właśnie mi się zaktualizowalo 🙂 

oznacz moderatorów
Client:85667579
#2 Obserwator#

U mnie już także działa 🙂

oznacz moderatorów
ARBUZKJ
#7 Wielbiciel#

chyba allegro ma jakiś duży problem bo mam to samo co reszta 

oznacz moderatorów