anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością/ brak informacji odnośnie płatności

Julia_Devil
#8 Zapaleniec#

Witam, dnia 24.11.2021 zakupiłam od DGH samochód Mazda 6 

 
zapłaciłam przelewem bankowym, napisałam także do sprzedającego, że 1 zamówienie (to samo) przyszło uszkodzone i chciałam się dogadać normalnie na czacie, sprzedający zaproponował 15zł odesłania oraz przeprosiny, przyjęłam ofertę i poprosiłam o szybką wysyłkę z dnia 24.11, sprzedający twierdzi od wtedy do dzisiaj, że nie doszły pieniądze, gdzie wysłałam potwierdzenie przelewu bankowego, że przelew poszedł (wtedy czatbot Alina mi wysyłała informacje, że pieniądze doszły do sprzedającego, lecz otwierając dyskusje, ale poprzez kontakt allegro, a nie ze sprzedającym, pisze że przelew nie doszedł) sprzedający po fakcie mnie poinformował, że nagle tylko przyjmują płatności kartami (napisane 26.11 gdzie zamówienie było robione 24.11 i tej informacji nie było). nie wiem co teraz zrobić, proszę o pomoc... dyskusji się nie da otworzyć....
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Julia_Devil Wejdź w Moje zakupy, potem kliknij Szczegóły zakupu, następnie Rozwiń szczegóły zakupu i sprawdź po prawej stronie status wpłaty. Zakończona - sprzedawca otrzymał pieniądze. Anulowana - pieniądze wracają do Ciebie. 

Jeżeli to był zwykły przelew na konto sprzedawcy, masz potwierdzenie takiego przelewu. Sprawdź, czy numer konta jest poprawny. 

Dlaczego nie możesz otworzyć Dyskusji? 

Jeśli nie możesz, poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat. 

oznacz moderatorów

Julia_Devil
#8 Zapaleniec#

już ogarnięte poniewaz PayU zlecił zwrot srodków. pozdrawiam

oznacz moderatorów