anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością kartą kredytową

C3lin
#7 Wielbiciel#

Dokonując płatności kartą kredytową wyskakuje okienko (puste) z informacją o potwierdzeniu / weryfikacji płatności przez bank. Po otrzymaniu wiadomości na telefon z banku potwierdzam płatność, ale weryfikacją trwa w nieskończoność. Finalnie wygląda to tak, że z konta nie są pobierane środki a na allegro płatność jest nieudana. Jest to czysta (tak mi się wydaje loteria). Przykładowo kupiłem rzeczy od trzech sprzedawców i chciałem zapłacić 300 zł kartą. Oczywiście nie przeszło, weryfikacja trwa i trwa i trwa i....

Przy próbie ponownej płatności, tym razem każdego sprzedawcy z osobna, dwie z trzech przeszły, o dziwo też tą samą kartą. Trzecia nie przechodzi. Co jest grane? Dodam, że dwie płatności były poniżej 100 zł, a ta trzecia prawie 200 zł.

Czy allegro ma jakieś blokady na płatności kartą powyżej 100 zł i nie chce pobierać kasy z karty? To już nie pierwszy raz taka przypadłość na allegro, że nie mogę płacić kartą (i nie są to rzeczy z zablokowanych kategorii tylko Lego dla dzieci).

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@C3lin Niestety przy płatności kartą podobne problemy pojawiają się stosunkowo często. Sprawdź w banku, może masz ustawione jakieś limity. Możesz też spróbować wyjaśnić sprawę w odpowiednim dziale Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a6fe4e24-acd7-4b52-b57f-1abd203cbd12

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@C3lin Podaj numer zamówienia, przy którym pojawił się ten problem. Napisz też z jakiego banku jest karta, z której korzytsasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

C3lin
#7 Wielbiciel#

@nat_notogólnie dotyczyło to zamówienia Nr ca468423-a5fd-11eb-b64e-9720323802cf

Z uwagi, że był to prezent dla dziecka przelałem środki z innego konta na swoje i zapłaciłem blikiem, niemniej jednak wcześniejsze próby (około 5) zapłacenia kartą Millenium nie powiodły się.

 

Inne zamówienie Nr d7367b61-a1fa-11eb-9abc-dd7e0efb3974 ostateczni anulowałem, bo też nie poszło kartą. Tutaj mi tak nie zależało, więc już nie bawiłem się w przelewy i zrezygnowałem z zakupu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@C3lin Tak jak radził @xyz96 sprawdź w banku czy nie masz ustawionych limitów, które ograniczają zakupy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

quantor
#1 Nowicjusz#

Mam podobny problem. Karta kredytowa Masterkard wystawiona przez CITI Bank. Z tą różnicą, że wyświetla się komunikat że na mój nr telefonu został wysłany token do zatwierdzenia. Nic nie dostaję ani na nr telefonu, ani na aplikację bankową. Token przychodzi przy każdej innej transakcji (nie Allegro), natomiast działa każda inna forma płatności na Allegro (jak szybki przelew). 

Nie wiem co jest grane!... 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@quantor, czy próbowałeś kontaktować się z bankiem?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów