anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnościami przelewem

nadzia2204
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Od czwartku próbuję zapłacić przelewem za zakupy. Ciągle wyskakuje błąd ,, problem z połączeniem internetowym." I pod spodem są przyciski ,,zakończ" lub ,,spróbuj ponownie"

Internet mam. Co może być przyczyną? Skoro nie chce załadować strony banku, to może Pekao ma jakąś awarię? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nadzia2204 Możesz próbować to wyjaśnić z bankiem, ale jeśli komunikat wskazuje na problem z internetem, najlepiej sprawdzić czy się powtórzy, kiedy będziesz korzystać z internetu z innego źródła.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów

Client:84119627
#8 Zapaleniec#

Witam 

Mam ten sam problem. Od jakiegoś czasu nie działa mi przelew allegro ani na aplikacji w telefonie, ani w komputerze (więc argument z przeglądarką odpada bo próbowałem na komputerach i z domu i z pracy). Ponadto rozmawiałem z inną osobą, na której koncie ten sam problem się pojawił.

Macie jakiś kontakt do ALLEGRO by coś doradzili?? Mam dopiero co wykupionego smarta a konto od 8 lat i pierwszy raz zafundowano taką kpinę z usług.

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84119627 Sprawdzimy tę sytuację, ale prześlij mi pełne zrzuty swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

nadzia2204
#7 Wielbiciel#

Proszę o sprawdzenie, ponieważ ciągle nie działa.... Musiałam zapłacić kartą 

oznacz moderatorów

Client:84119627
#8 Zapaleniec#

ja nie mam karty ani blika. przez wiele lat nie było problemu a teraz kolejnych 10 zakupów anulowałem albo ktoś mi kupował mimo zainwestowania w smart na kolejny rok. kobita kupiła worek żarcia dla pupila na stronie sklepu bo na allegro nie mogła zapłacić przelewem.

 

oznacz moderatorów

Client:84119627
#8 Zapaleniec#

witam. na jaki adres wysłać zrzut z ekranu?? moja partnerka ma ten sam problem z przelewami.

pozdrawiam

Andrzej

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84119627 prześlij proszę zrzuty na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów