anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnościami przez PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrainaNigdyNigdy
#1 Nowicjusz#

Czy tylko ja mam od kilku tygodni problem z płatnościami PayU?

Zlecam przelewy przez mBank po czym po kilku dniach w oczekiwaniu na towar sprawdzam konto i widzę, że płatność nadal jest "w trakcie realizacji". Po anulowaniu płatności i ponowieniu zwykle przelew wychodzi prawidłowo, ale ostatnio udało się dopiero za trzecim razem.

Niektóre przelewy przechodzą bez problemu. Nigdy zresztą nie miałam takich zagadnień, a PayU używam od zarania dziejów.

Zakupóww na Allegro robię dużo, więc takie sprawdzanie wszystkich przelewów co jakiś czas po mału staje się irytujące.... 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
KrainaNigdyNigdy
#1 Nowicjusz#

Dodam, że jedna z tych wpłat została ściągnięta z mojego rachunku 10.07 i dzisiaj, po jej ponowieniu 😕

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

KrainaNigdyNigdy sprzedający nie otrzyma podwójnej wpłaty , środki po kilku dniach wrócą .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli została ściągnięta, to nie mogła być "w trakcie realizacji". Patrz na statusy wpłat w zakładce Kupione. Nieudana lub Anulowana nie dotrze do sprzedawcy. Jedna z wpłat dwukrotnie wykonanych powinna wrócić na rachunek w ciągu 2-3 dni roboczych. Przelewy wstrzymane "w trakcie realizacji" wyjaśniaj z bankiem, tam pytaj o powody.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

W zakładce ,, kupione ,, masz pelną kontrolę statusu płatności . Wszelkie instytucje finansowe są oblegane przez gostków czychających na łatwy zarobek , Jeśli w trakcie wykonnywania przelewu występuje zagrożenie transakcja zostaje przerawana. To tylko chodzi o bezpieczeństwo Twoich środków . Po zakupach sprawdź status płatności  ,, rozpoczęte,, anuluj i ponów .

oznacz moderatorów