anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paczkami

luuke007
#7 Wielbiciel#

Witam w sobotę zamówiłem produkt i go opłaciłem, anulowałem go i zamówiłem jeszcze raz i też go opłaciłem, 

Dziś zrobiłem zwrot tego 2 produktu ponieważ nie przyjdzie na czas w jakim miał być  ,nagle sprzedający wysłał 2 paczki tego anulowanego i tego zwrotu  a dobrze wiedział że jedna paczka jest anulowana a druga odstąpiona od umowy ,niewiem co teraz zrobić żeby odzyskać pieniadze

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

luuke007
#7 Wielbiciel#

Napisał żeby nie odbierać paczki że jak wróci do niego to odda pieniądze,a z kad ja będę wiedział że to doszło I kiedy 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Masz do wglądu śledzenie przesyłki ,tam sobie zaglądaj i sprawdzaj gdzie jest. Na przyszłość kupuj rozważniej by nie robić próżnej roboty sprzedawcy i naciągać go na koszty obsługi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nastąpiło anulowanie i odstąpienie przed wysłaniem to oczywiście nie odbieraj przesyłek, wg Allegro sprzedajacy w takim przypadku powinien środki zwrócić w ciągu 2dni a wg prawa 14dni od chwili odstąpienia od umowy zakupu max.

oznacz moderatorów

luuke007
#7 Wielbiciel#

A 2 paczka której zrobiłem zwrot i jeszcze nie doszła to pewnie przyjdzie Razem z anulowana, i czy te 2 paczkę trzeba odebrać i odesłać czy nie odbierać i wtedy jak można ją śledzić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwrot nastąpił przed wysłaniem i sprzedajacy napisał Ci ze nie odbierać to nie odbieraj, wróci do sprzedajnego.

oznacz moderatorów

luuke007
#7 Wielbiciel#

A czy w zwrocie musze wybierać sposób wysyłki czy mozna to pominąć?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz pominąć jak się da  a jak nie to zaznacz darmową.

oznacz moderatorów

luuke007
#7 Wielbiciel#

Na pocztę przyszło mi odstapienie ,więc nie wiem teraz czy zaznaczać ten sposób wysyłki czy nie bo paczka jest w drodze i kazał jej nie odbierac

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie to bez znaczenia jak nie odbierasz, możesz sprawdzić w ofercie jak wygląda zwrot i jaki jest darmowy w tej ofercie,

oznacz moderatorów