anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paczkomatem allegro

pato1899
#8 Zapaleniec#

Zamówiłem paczkę aby dostawa była do paczkomatu allegro. Miała być na czwartek a dziś wtorek i nie ma jeszcze

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AlePiesio
#13 Ambasador#

Proszę skontaktować się ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pato1899 Reklamację złóż sprzedawcy, to on odpowiada za terminy podane na aukcji. Możesz odstąpić od umowy na podstawie art. 5431 i zażądać niezwłocznego zwrotu wpłaty. Możesz też czekać - wybór należy do Ciebie.

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Zgadza się, przy zakupie konsumenckim, to Sprzedający jest odpowiedzialny za przesyłkę do momentu jej dostarczenia i to on jest uprawniony do wyjaśnienia wszystkich nieścisłości, gdyby takie powstały podczas transportu, również w ramach Allegro One Punkt/One Box.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Pozdrawiam
// Marcin F
Zespół Allegro

oznacz moderatorów

pato1899
#8 Zapaleniec#

Napisałem do sprzedającego to odpisał że powinienem skontaktować się a Allegro bo to ich wina że paczka się spóźniła

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pato1899 sprawdziłam przesyłkę w zamówieniu nr. 8b993b32-5b71-11ec-b5f7-8d785546a32f, wygląda na to, że problem leży po stronie przewoźnika UPS, ponieważ przesyłka ma cały czas satus "w drodze" i zmieniono datę doręczenia. W tej sytuacji przy zakupie konsumenckim to sprzedający powinien wyjaśniać problem z dostarczeniem przedmiotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów