anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wysyłką zwrotu towaru do Wielkiej Brytanii

anya_jach
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

chciałam zwrócić zakupione sukienki (niestety za mały rozmiar), ale mam problem z wysyłką.

zrobiłam zgodnie z instrukcją sprzedającego, ale Pani na poczcie powiedziała że muszę mieć umowę żeby wysłać zwrot do Wielkiej Brytanii. Dała mi masę kwitków włącznie z kwitkiem do oclenia. Chciałam skorzystać z opcji wysyłki paczki z pomocą Allegro, ale niestety mam to nieaktywne.

Jak mogę wysłać bezpiecznie i skutecznie przesyłkę do Wielkiej Brytanii?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@anya_jach Jaką umowę, z kim? 

oznacz moderatorów

anya_jach
#7 Wielbiciel#

no właśnie nie mam pojęcia, powiedziała że ze sprzedawcą, tłumaczyłam że chcę dokonać zwrotu zakupionego na allegro, potem dała mi kilka kwitków do wypełnienia, jakieś deklaracje celne

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Twoją umową ze sprzedawcą jest transakcja zawarta na Allegro - wydruk aukcji, potwierdzenie wpłaty, maile od Allegro po zakupie itp.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Od bodajże Lipca przy każdej wysyłce do UK, US i tak dalej trzeba załączyć deklarację celną ( wyjatek dokumenty). I jak Pani w okienku bardzo tego przestrzega to może robic problemy....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anya_jach chodzi o zamówienie nr. e8dc9452-580a-11ec-a35b-c71ebd77a9e5? 
Dlaczego ten zwrot miałby iść do WIelkiej Brytanii? Sprawdziłam to i sprzedający jest z Polski. 
Widzę, że wygenerowałaś kod zwrotu, więc teraz przygotuj proszę przesyłkę i i zanieś ją do dowolnego Paczkomatu. Na ekranie wybierz opcję Nadaj paczkę, a następnie Mam kod zwrotu. Zaakceptuj regulamin i wpisz wygenerowany wcześniej kod zwrotu. Gdy otworzy się skrytka, umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Gotowe!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anya_jach
#7 Wielbiciel#

nie, chodzi o inne zamówienie, nie mam numeru zamówienia,  jest to zwrot z innego konta allegro do którego nie mam dostępu, bo jest mojej szefowej 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To niech się szefowa martwi. Po co się w to angażujesz? Na Allegro nie można korzystać z cudzych kont. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anya_jach rozumiem, dzięki za informację! Żeby odpowiedzieć musiałabym znać szczegóły tamtego zamówienia, najlepiej żeby właścicielka tamtego konta do nas napisała. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anya_jach
#7 Wielbiciel#

dziękuje wszystkim za pomoc, pozostaje mi pewnie poczta polska i wypełnienie tych druczków.

pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt życzę 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anya_jach Dziękuję bardzo i powodzenia!
Wesołych Świąt! 🎄

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów