anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z PRZEKIEROWANIEM NA BEZPIECZNĄ STRONĘ BANKU ALIOR PRZY PLATNOŚCI Z ALLEGRO

mjswitala
#1 Nowicjusz#

Witam

 

 

Korzystam z zakupów Allegro i w formie płatności korzystam z przelewu. Po wybraniu przelewu zawsze zostałem przekierowany na przeglądarkę Internet Explorer która była powiązana z bankowością internetową legalnego antywirusa  Eset. Od pewnego czasu Allegro nie kieruje mnie na bezpieczną stronę antywirusa tylko zmusza do korzystania Google chrome gdzie przy wybraniu wpisywania hasła przez elektroniczną klawiaturę pojawiają się na niej dziwne znaki zamiast litery "J" jest słowo "jot". Nie wiem w czym problem, czy nie jest to jakiś program hackerski lub jakiś wirus ?

Dodatkowo jak wchodzę na Google Chrome i wpiszę Alior LOGOWANIE Z AUTOMATU MNIE PRZEKIEROWUJE NA BEZPIECZNE LOGOWANIE czyli występuje to tylko przy płatności z ALLEGRO.

Proszę o informację lub wskazówki co zrobić 

 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Knowhere
#21 Demiurg#

@mjswitala A to IE w ogóle jest jeszcze wspierany i rozwijany? Bo coś mam wrażenie, że jednak nie😏

"Dodatkowo jak wchodzę na Google Chrome i wpiszę Alior LOGOWANIE Z AUTOMATU MNIE PRZEKIEROWUJE NA BEZPIECZNE LOGOWANIE" - stronę logowania do banku (w sumie nie tylko do banku), to się zapisuje w zakładkach, a nie wchodzi na nią przez google🙄 No chyba, że pewnego dnia chcesz trafić na fałszywkę podstawioną przez scamerów.
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-nowy-sprytny-atak-na-klientow-polskich-bankow/

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów