anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wpłatą

babilec
#7 Wielbiciel#

Witam napisałam już 1 tekst ale nie wiem czy doszło.

kupujący radzio1985 dokonał nas zakupu na raty 19 lipca 2020 r była to niedziela już 20 lipca 2020  r w poniedziałek anulował tranzycję, nie otrzymaliśmy wypłaty środków jak zawsze to wygląda a kupujący chce zwrotu 520 za zakupiony towar , twierdzi że kontaktował się z allegro i otrzymał informację iż środki zostały nam przelane .Nie otrzymaliśmy wypłat środków ale widniej  w moich informacjach ze jednak te środki zostały wypłacone jak i gdzie rozwiązać  problem , jestem w stałym kontakcie z kupujący twierdzi że i bank i allegro przeleli środki na nasze konto . Ni było wypłaty środków być może że client anulował od razu transakcję Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

babilec
#7 Wielbiciel#

tak jet pokazane ze płatność jet zakończona tylko że my nie otrzymaliśmy żadnej płatności od tego klienta, jet to niezgodne z rzeczywistością allegro ma kiedy wypłaca środki oraz wysyła odzielna informacje o wypłacie środków nie oytzymaliśmy ani takiej informacji ani przelewu na konto

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie od klienta, tylko od banku - to  były raty. To nie był przelew na wasze konto, tylko wpłata widoczna w zakładce Allegro Finanse, skąd już mogliście ją sobie dawno wypłacić na własny rachunek bankowy.

oznacz moderatorów

babilec
#7 Wielbiciel#

Nigdy nie robiliśmy w ten sposób , zawsze allegro wypłaca nam środki weszłam na tą stronę jest na górze napisane że kupujący anulował transakcję nie ma takiej opcji żebym wypłaciła sobie środki z banku 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nigdy nie robiliście wypłat z Allegro Finanse na swoje konto bankowe?? No to pewnie macie ustawione automatyczne wypłaty, na jedno wychodzi.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W takiej sytuacji najlepiej zwrócić wpłatę przez Allegro Finanse - trafia ona wówczas do banku udzielającego pożyczki, po czym klient rozwiązuje z bankiem umowę kredytową. Jeśli nie ma pieniędzy w Allegro Finanse, trzeba oddać wpłatę klientowi zwykłym przelewem i wtedy on rozlicza się z bankiem i ewentualnie rozwiązuje umowę. To, czy pieniądze otrzymałeś, powinieneś wiedzieć, a jeśli masz wątpliwości, zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

babilec
#7 Wielbiciel#

nie mogę zwrócić czegoś czego nie otrzymałam , nie otrzymałam zapłaty więc jak mam ją oddać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to nie zwracaj. Napisz do Allegro przez wskazany wyżej formularz, niech Ci prześlą potwierdzenie tej wpłaty. Jeśli prześlą, wtedy zwrócisz.

oznacz moderatorów