anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie po atrybucie produktu

maka_7
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie.

Bardzo aktywnie korzystam z Allegro zarówno sam dla siebie jak i dla większości osób z mojej sporej rodziny oraz grupy przyjaciół. Brakuje mi w wyszukiwarce pewnej funkcjonalności która byłaby meeeeega pomocne. Mianowicie chodzi mi o możliwość wyszukiwania po atrybucie produktu. Prosty przykład. Jako że jestem osobą wysoką a na dodatek z tzw "brzuszkiem" to szukam T-shirtów które są zdecydowanie dłuższe niż standardowo produkowane t-shirty. W wymarzonej sytuacji chciałbym wejść sobie w kategorię "T-shirt" i w wyszukiwarce bądź w filtrach (tutaj też tego brakuje) wybrać sobie atrybut "Długość > 80cm". Dzięki temu moje poszukiwania niejednokrotnie byłyby duuuuużo szybsze i zdecydowanie mniej obciążające serwery Allegro, ponieważ teraz jestem zmuszony szukać takich t-shirtów na oko co wiąże się z przeglądaniem dziesiątek a nawet setek stron z produktami...

Czy jest jakaś możliwość żeby sobie coś takiego ogarnąć w wyszukiwarce albo może macie jakiś inny patent na takie poszukiwania albo może włodarze Allegro to przeczytają i dodadzą taką funkcjonalność?

Nawet jeśli ogarnięcie tego w wyszukiwarce jest czasochłonne to może warto pomyśleć żeby można było w filtrach dodać jakiś znak "+" na końcu gdzie można by wybrać z listy atrybut i podać wartość bądź przedział który nas interesuje? Kurde fajna to byłby funkcjonalność. Może warto to przemyśleć 🙂

Dzięki wszystkim za przeczytanie i za każdy miły odzew 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@maka_7 Dziękuję, że poświęciłeś czas, żeby opisać tę sprawę. Przekazałam Twoje sugestie do osób odpowiedzialnych za ten obszar w Allegro. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A w przypadku tej sprawy i przekazania jej "dalej" ; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/równi-i-równiejsi-allegro-kontra-sprzedawc... zgodnie z przewidywaniami nie zrobiono nic i Allegro nadal narusza regulamin, informując o gwarancji w zakładce dotyczącej rękojmi.

oznacz moderatorów