anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wysyłaniem wiadomości do Sprzedającego

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Witam, od jakiegoś czasu nie mogę wysłać wiadomości przez formularz kontaktowy "Pytanie do sprzedającego" ale nie z oferty, tylko na karcie użytkownika, czy u Was to działa?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Działa. Jest dobrze. Co tam piszesz w tej wiadomości? Jeśli proponujesz zakup poza Allegro, to może nie dość 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 @sprzedaz_on-line Wredzia - nie działa, bo zostało zlikwidowane. Pisała chyba Ola o tym że nie planują przywrócić. Możesz skontaktować się ze sprzedającym tylko z poziomu aukcji jeżeli ma taką wystawioną, lub znajdziesz zakończoną. NIE masz możliwości z poziomu karty użytkownika.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Skoro opcja została zlikwidowana, to wypadałoby usunąć link "Pytanie do sprzedającego" znajdujący się w ofertach, w zakładce "O Sprzedającym", bo Klienci dzwonią czasami że nie można wysłać wiadomości do mnie 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@sprzedaz_on-line  Ależ to działa. Można bez problemu napisać i dochodzi. Sprawdziłam.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

unjay
#7 Wielbiciel#

U mnie nie działa. Pokazuje się okienko, wpisuję wiadomość, klikam wyślij, przez chwile się męczy  i nie wysyła.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pinsplashA, tam. Głupoty piszesz 🙂 Jest w zakładce "O Sprzedającym", na dole każdej aukcji. On to miał na myśli.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Zdanie "nie z oferty, tylko na karcie użytkownika" rzeczywiście można dwojako rozumieć, bądź co bądź zakładka O sprzedającym jest w ofercie 🙂 W każdym razie link, gdzie by się nie pojawiał, powinien działać - i działa. Natomiast jeżeli ktoś nie ma nic wystawionego na sprzedaż, nie da się z nim już skontaktować z poziomu Allegro (na karcie komentarzy nie ma linka kontaktowego).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Wchodząc na dowolną ofertę na Allegro, znajduję na dole zakładkę "O Sprzedającym". Po prawej stronie jest blok nazwany "Kontakt" i tam prócz danych kontaktowych znajduje się link do formularza nazwany "pytanie do sprzedającego", po przejściu do niego przez ten link nie mam możliwości wysłania wiadomości. Wciśnięcie przycisku "wyślij" nie powoduje żadnej reakcji.

Link do przykładowego formularza:
https://allegro.pl/SendMailToUser.php?userId=50500286&itemId=7646919777

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@sprzedaz_on-line te linki działają prawidłowo (sprawdzałem na tym). Sprawdź na innej przeglądarce (ewentualnie wyczyść cookies i pliki tymczasowe w tej, z której korzystasz). Upewnij się, że nie masz włączonego Adblocka czy innego podobnego oprogramowania, a jeżeli masz - wyłącz i sprawdź czy jest OK.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

unjay
#7 Wielbiciel#

Nie działa. Po wielu próbach, raz wyskoczył mi komunikat, że są problemy z weryfikacja użytkownika.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1No to jak skontaktujesz się z kimś kto nie ma wystawionej żadnej aukcji ?🤔😎

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pinsplash     A po co się mam z kimś takim kontaktować?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1A były tu chyba ze dwa takie wątki. Ze ktoś znalazł coś nietypowego w Archiwum Allegro i chciałby kupić ale nie ma mozliwosci kontaktu..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pinsplashTo niech nie grzebią w archiwum!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 🍀 ( chciałem Ci wstawic jakiegos kwiatka ale tylko to znalazłem)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pinsplashO, jaka piękna koniczynka 🙂 Dziękuję 🙂  🤗 😚

Ula

Ula
oznacz moderatorów