anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z zakupem

kyyle
#7 Wielbiciel#

witam, kupilam konto na allegro i typ ma w opisie ze konto jest z pelnym dostepem czyli ze moge zmoenic email i wszystko mam dostep do emailu przez ktore jest zalozone konto, nawet w samym opisie bylo ze moge zmienic email i haslo. a teraz gada mi ze nic nie pisal o tym ze moge niby nic zmienic poniewaz konto niby nie dziala a mu juz poraz nie wiem ktory tlumacze ze konyo dziala ale ma 2 etapowe logowanie przez co nie moge die na nie zalogowac, ogolnie to zaczelam z nim dyskusje i mam zamiar pisac do allegro, pisalam z nim jeszcze wczesniej o tym koncie wiec mam dowody ze pisal mi ze moge to zmieniac i w ogole, ale boje sie jednak ze to on wygra i nie dostane ani konta ani moich pieniedzy;( co mam zeobic?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kyyle O które zamówienie chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kyyle
#7 Wielbiciel#

mam wyslac link do oferty?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyślij, ale opisz w czym bo nie da się tego przeczytać.😁

oznacz moderatorów

kyyle
#7 Wielbiciel#

Kupiłam konto fortnite, i pisałam ze sprzedawcą na ten temat. Pisał mi, że konto jest w 100% jego. W opisie ogłoszenia ma napisane, że konto zawiera pełny dostęp czyli inaczej, kupujący może zmienić e-mail konta, i hasło. Czyli inaczej tak, żeby sprzedający nie mógł już sie zalogować na konto i zmienić np innych danych, i oszukać. Dodatkowo sam w opisie napisane ma, że można zmienić email i hasło. A teraz gada mi, że o niczym takim nie ma mowy i że pisał, że konto niby może być nie działające i zwrotów nie przyjmuje, no okej napisał tak tyle, że zamiast napisać to na górze jako najważniejszą informacje, która POWINNA się tam znaleźć, dał ją w tagach, których jest bardzo dużo i ukrył ją pomiedzy właśnie tymi tagami. Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi. Dodam jeszcze że kupowałam KONKRETNE konto, które miało działać bo sam sprzedający tak pisał (pisaliśmy najpierw w sprawie konta na discordzie, bo tam miał być przeprowadzony zakup, lecz z racji że mu nie ufałam, zaproponował allegro) Kupiłam konto, i konto działa, tyle że nic z tego nie mam ponieważ jest założone 2-etapowe logowanie, czyli konto istnieje i działa. Mam nadzieję, że teraz napisałam wyraźniej, poniżej link 😃

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-fortnite-3an

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kyyle Dziękuję za szczegóły. Nie martw się, z pewnością nie zostaniesz bez pomocy, sprawa zostanie wyjaśniona. Wypowiemy się w tej dyskusji. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kyyle Cieszę się, że udało się rozwiązać tę sprawę, zwrot pieniędzy na Twoje konto został już  zlecony 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów