anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z zakupionym telefonem

hopeforpeo
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie odnośnie zwrotu/reklamacji. Zakupiłem telefon samsung s9+, sprzedawca zapewniał ze jest w idealnym stanie. Pytałem się czy ekran również, otrzymywałem odpowiedz ze wszystko jest własnie w stanie idealnym. Po odpakowaniu przesylki i uruchomieniu telefonu od razu zobaczyłem ze na białym tle jest wypalona klawiatura i jakby messenger. Mogę zwrócić towar w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz zwrócić w ramach reklamacji. Jeśli sprzedawca nie będzie mógł po Twoim zgłoszeniu wad telefonu wymienić lub naprawić, powinien po jego odesłaniu zwrócić całą wpłatę i koszt odesłania. Reklamację składaj i uzgadniaj wszystko tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa. W Dyskusji pomoże Ci pracownik Allegro.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A nie może w ramach odstąpienia 14 dni

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to zakup od firmy, może, ale wtedy pokrywa koszt odesłania, a sprzedawca może mu zmniejszyć kwotę zwrotu ze względu na zmniejszenie wartości. Uniknie tego wszystkiego zwracając w ramach reklamacji. Gdybyś miał wątpliwości, to po odrzuceniu reklamacji może jeszcze zwrócić w ramach odstąpienia 14 dni.

oznacz moderatorów