anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

reklamacja plotu

Client:40721723
#7 Wielbiciel#

18

Powód otwarcia dyskusji: odesłałem przedmiot i mam problem
witam zwrucilem towar , poniewaz producen stwerdzil ze plot byl dobry a jeden panel byl wizualnie nie domalowanyi za transport mi niewrucil tylko moge jeszcze zamowic jeszcze raz zaplacic za transport to znaczy ze podwujnie mnie kasuje jesli 2 panele moga byc dobre a trzeci schowany w srodek to cos nie tak z ta firma co sprzedaje przez alegro za panele plotu otrzymalem wplate ale transport mi zabrano . to nie zmojej winy ze byl zle wykonany ja place za dobre wykonanie prosze o pozytywne rozpaczenie mojej prosby moje zamowienie to nr.firma [edycja] nr przesylki [edycja] plot drewniany szczelny 180 x180 pozdrawiam serdecznie dorota szlezak.
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

dorota szlezak jeśli zwróciłeś płot w ramach reklamacji to należy Ci się zwrot całej wpłaty + kosztu odesłania i nie masz żadnego obowiązku niczego dodatkowo zamawiać w dyskusji proś o pomoc pracownika allegro masz tam taki przycisk i domagaj się zwrotu także kosztów transportu w obie strony jeśli dyskusja nie pomoże poproś allegro o pomoc przez ten formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:40721723

Myślę, że co niektórzy też będą mieli problem czytając to jedno, długie zdanie. Dlatego wklejam linki, które mogą być (a wręcz na pewno będą) Ci pomocne.
Słownik języka polskiego PWN 
Wielki słownik ortograficzny
Zasady pisowni i interpunkcji
Poradnia Językowa PWN

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów