anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedającym na Allegro Lokalnie, zapłaciłem za zakupy .Sprzedający wycofał się .

68Skorpion
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, zakupiłem kilka dni do tyłu kilka przedmiotów przez opcję oczywiście ,,kup teraz,, kwota nie duża 45 zł ale moja !  Minęło 5 dni a tu nic , sprzedający zero odzewu ,więc napisałem do niego co z paczką , odpisał że nie zmieści się do paczkomatu moja paczka co było śmieszne gdyż zakup był małych gabarytowo przedmiotów i w tym przypadku on chce mój adres , nie zgodziłem się ale po dobie podałem sprzedającemu mój adres jakie było moje zdziwienie gdy sprzedający zażądał numeru konta do zwrotu pieniędzy , postanowiłem otworzyć dyskusję wczoraj około 15,57  , nie mogliśmy dojść do porozumienia ja uważam że transakcja po mojej wpłacie jest wiążąca a administrator Allegro zamknął dyskusję przed godziną 21.00 i napisał że mam uznać transakcję jak by jej nie było !  Administrator STWIERDZIŁ ŻE ZLECIŁ WYPŁATĘ MOICH ŚRODKÓW - ZWROTU ZAPŁATY ZA ZAKUP . A  teraz najważniejsze jak ADMINISTRATOR MÓGŁ ZLECIĆ ZWROT MOICH ŚRODKÓW ? JAK TE ŚRODKI PIENIĘŻNIE BYŁY OD 5 DNI U SPRZEDAJĄCEGO !!! ???  NA ALLEGRO LOKALNIE , JA NIE OTRZYMAŁEM ,,ZŁOTÓWKI,, !!!  ADMINISTRATOR  BEZPRAWNIE JAK TSUE STWIERDZIŁ ,, KONIEC DYSKUSJI,, !!!  A MOJE PIENIĄDZE GDZIE ???? Tak działa Allegro ??? To jest ,,ZŁODZIEJSTWO Z WINY ADMINISTRATORA !!!  PYTAM SIĘ GDZIE MOJE PIENIĄDZE?? SKORO TEN ,,BIEDNY ,, ADMINISTRATOR  NIE PODAŁ SWOJEGO IMIENIA CZY LOGINU , WYLECIAŁ JAK Z KNAJPY !!! BEZ UZASADNIENIA ZAMKNĄŁ DYSKUSJĘ !!! A MNIE POZBAWIŁ PIENIĘDZY !!! Co mam teraz zrobić ???? może Państwo wiecie ? mogę coś zrobić ...ale zaszkodzę strasznie temu administratorowi jak nie napiszę już co ? proszę o pomoc na spokojnie ,pozdrawiam społeczność   : ) 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

68Skorpion
#8 Zapaleniec#

Wszystko rozumiem , w takim razie , zmiana regulaminu Allegro - wysyłki niebezpieczne - szkło , porcelana. A drugi aspekt to dyskusja po za dyskusją .....układy , śmierdząca sprawa pozostaje !

oznacz moderatorów

68Skorpion
#8 Zapaleniec#

Ja otworzyłem dyskusję , więc nie było przesłanek aby ją zamykać !  Cytuję PRACOWNIKA ALLEGRO  :  

 
 26 stycznia 2022 20:54
Proszę o zachowanie kultury osobistej. Zleciłem zwrot środków wobec Kupującego, środki będą niebawem widoczne na koncie Kupującego. Transakcje możemy uznać za niebyłą a dyskusje za zamkniętą.
oznacz moderatorów

68Skorpion
#8 Zapaleniec#

Na jakiej podstawie Pracownik Allegro uznał że to ja mam uznać że transakcja nie istniała ? 

oznacz moderatorów

68Skorpion
#8 Zapaleniec#

Powtarzam to ja otworzyłem dyskusję , to ja chciałem prosić o pomoc Allegro a tym czasem znajomości sprzedającego spowodowały że to ja jestem winny bo kupiłem i zapłaciłem A PRAWO KONSUMENCKIE PANOWIE ? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Nic nie dociera. No comment.

oznacz moderatorów

68Skorpion
#8 Zapaleniec#

Nic nie dociera ?  Złamanie regulaminu Allegro przez PRACOWNIKA  allegro , i co tu ma docierać , myśl , czytaj a nie tylko literki oglądasz ......

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Brak ci kultury osobistej. Ja na razie cię nie obraziłem, ale wszystko może się zdarzyć.

oznacz moderatorów