anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zmianą karty przy płatności

Client:38904241
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj chciałem kupić lapka, niestety nie mogłem tego zrobić, ponieważ mam z reguły podpiętą kartę mbanku. Jako że do większych zakupów używam innej karty - Citi, chciałem przepiąć konto. Pojawił się form z danymi do karty, uzupełniłem dane, zapisałem przechodzę do płatności i podstawia sie pole płatności mbanku, zamiast citi.

2 razy powtórzyłem ścieżkę i niestety sytuacja się powtórzyła. Więc będę musiał ogarnąć w sklepie stacjonarnym 😞 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:38904241 A jak wygląda to w tej https://allegro.pl/myaccount/cards.php zakładce?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:38904241
#7 Wielbiciel#

dane są poprawne dla karty Citi, stąd myślałem że jest ok

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:38904241 Pytałem czy da się zmienić kolejność podpiętych kart (ja osobiście nie mam podpiętej żadnej, więc nie wiem jak to wygląda w praktyce)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Oczywiście że ryzykowne ale można ustawić limit co w jakimś sensie zmniejszy straty Ja nigdy tego nie zrobiłem i nie mam zamiaru robić .

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

zapłać przelewem i po temacie. Podpinanie nawet 1 karty w allegro jest mega ryzykowne

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kytorr Podpinanie na stałe karty czy rachunku gdziekolwiek jest ryzykowne (IMHO). Zaoszczędzone 30 sekund życia nie jest warte spokoju.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kytorr Jeżeli, zgodnie z zaleceniami, kupujący ma włączone dwustopniowe logowanie, zapisanie karty płatnicznej na koncie Allegro jest bezpieczne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wszystko w internecie jest narażone na jakieś ataki .Nic nie jest nigdzie bezpieczne .

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Tak, z tym się zgodzę, ale mało kto daje 2 stopniowe logowanie, jeśli byłoby wymagane to poziom bezpieczeństwa znacznie wzrasta.

oznacz moderatorów

Client:38904241
#7 Wielbiciel#

W sumie macie racje, ale to nie zmiania że allegro ma buga, który powinien zostać poprawiony, bo utrudnia życie użytkownikowi. Mam nadzieje, że moderator zgłosi to wyżej 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38904241 Oczywiście przekażę Twoje zgłoszenie do właściwego zespołu, ale poproszę jeszcze o informację, gdzie próbowałeś dokonać zmian - w aplikacji czy za pomocą przeglądarki? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:38904241
#7 Wielbiciel#

Web, opis masz w pierwszym poście 🙂 Chrome, Win10 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38904241 Wejdź do tej zakładki i jeśli masz w niej zapisane dane karty mBanku, usuń je proszę. Wówczas wspomniana karta nie będzie się automatycznie pojawiać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów