anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem środków od sprzedającego

crossdressphyxia
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam taką sprawę. 1-go czerwca kupiłem od firmy słuchawki, które od razu oplaciłem. Na drugi dzień do mnie zatelefonowali i poinformowali o tym, że przedmiotu nie ma na stanie, z prośbą o anulowanie zakupu, co też uczyniłem. Obiecali zwrot kosztów. Niemniej do tej pory nie otrzymałem zwrotu. Na allegro jest informacja, że powinni to uczynić w przeciągu dwóch dni roboczych. Sprzedający nie odpisuje na maila, nie odbiera też telefonu. Nie mogę założyć dyskusji, gdyż anulowałem zakup. Co mam teraz zrobić? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

crossdressphyxia
#8 Zapaleniec#

Tzn? Mam się skontaktować z podanymi moderatorami?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@crossdressphyxia nie , zaczakaj sami się włączą do postu i pomogą .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   ,,choćcie ...choćcie mi Was tutaj pooootrzeeeba ,,

@Ziolko39 to było anulowanie na prośbę sprzedawcy .....

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

‌‌@mdrogeria Tak przeczytałem. A przy okazji to chodźcie😊

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 aaaaaaaaa.... cudzysłów widziałeś ???

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tak widziałem. Ale on nie upoważnia do robienia błedów w cytatach > chyba, że piszesz fonetycznie.😍😆

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@crossdressphyxia Informacja od Allegro o dwóch dniach na zwrot to "bubel" Allegro. Sprzedający ma na zwrot 14 dni. Poczekaj na koniec tego terminu i wtedy otwórz dyskusję.

oznacz moderatorów

crossdressphyxia
#8 Zapaleniec#

Napisałem wyraźnie, że nie mogę otworzyć dyskusji, ponieważ zakup sam anulowałem. Ale poczekam te 14 dni

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@crossdressphyxia Jak minie 14 dni i nie będziesz miał zwrotu to wtedy napisz tutaj > dostaniesz pomoc.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@crossdressphyxia podaj numer zamówienia będzie łatwiej zlokalizować dla moderatorów. Konto bankowe, z którego płaciłeś dobrze sprawdziłeś od dnia zakupu? Kontaktowałeś się ze sprzedającym? Zawsze możesz napisać do allegro

oznacz moderatorów

crossdressphyxia
#8 Zapaleniec#

Podaję link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-jbl-t110-z-mikrofonem-czarne-11830264824

Kontaktowałem się mailowo jak i telefonicznie, zero odzewu, telefon nie odbierany. Konto jak konto, to lombard jest.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@crossdressphyxia , zwrot od Sprzedającego otrzymałeś 2 czerwca. Skontaktowaliśmy się z Tobą mejlowo w tej sprawie. Wysłaliśmy tam potwierdzenie zwrotu od operatora płatności PayU. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów