anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem nadawca PL a wysylka zwrotu w ciagu 14 dni z powrotem do chin dlaczego ?

Client:76303558
#7 Wielbiciel#

witam mam problem z butami które zakupiłem są za małe chciałem zwrócić by wybrać inny rozmiar link do aukcji https://allegro.pl/oferta/salomon-speedcross-3-buty-meskie-trekkingowe-9147332037?snapshot=MjAyMC0wN...

 

rozumiem ze wysyłka poszła z chin ale nadawca podaje dane z polski to dlaczego gdy uzyłem formularza zwrotu mam zwracać na swój koszt do chin bo tak podaje w formularzu a telefon czy kontakt do tej fimy całkowicie z innej planety a mam 12 dni na zwrot co mam robic proszę o pomoc  ? 1 NADA.jpg2 NAD.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Masz darmowy zwrot InPost? Kupiłeś z opcją Smart? Zapewne nie, dlatego zwrotu dokonujesz na swój koszt i na adres do zwrotów podany w zakładce Zwroty aukcji. Nigdy nie kupuj towarów z Chin, z tym są same problemy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a tymbardziej fona z Chin, bo te 6G to tak naprawdę 6GB pamięci flash 😂

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Wszystkie dane (nr rejestrowy, siedziba, telefon są z HK) gdzie widzisz dane z polski? Ja czytając sam opis pełen błędów stylistycznych i ortograficznych bym tych butów po prostu nie kupił. Do tego cena (min 1.5 x niższa niż w innych sklepach) to drugi znak zapytania. Problematyczne zakupy na własne życzenie..

oznacz moderatorów

Client:76303558
#7 Wielbiciel#

 Macie racje dziękuje za pomoc moja nieuwaga będę czytać dokładniej, a tacy sprzedawcy powinni nie istnieć lub powinno pisać kupujesz na własne ryzyko to by było cos nowego na allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:76303558 wszędzie są dane chińskie, zwrot, o sprzedającym, reklamacja, jak bym nie kupował bo potem problem z odesłaniem wymiana 😞

Więc wszystko zgodnie z prawem, nic tylko bulić i wymieniać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów