anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem przesyłki Allegro.

antioch11
#7 Wielbiciel#

Dnia 29.03.2023 przesyłka zwrotna została włożona do ONE BOX One Box by Allegro AL096KR1

, przy ul. Spółdzielców 3 w Krakowie. Drzwiczki OneBoxa zostały zamknięte. Kod zwrotu napisałem na paczce oto on: Kod zwrotu 69472248

Numery aukcji:

28 mar 2023 20:19 QRKM/2023

 

Elektryczny Podgrzewacz Pod Kubek do Kawy herbaty

11949069248

1 × 32,99 zł

 

ORGANIZER DO SZAFY NA WIESZAKI WIESZAK UBRANIA 5x

13245610266

1 × 16,99 zł

 

 

Niestety do dnia dzisiejszego nie dostałem zwrotu pieniędzy od sprzedającego, a sprzedający twierdzi, że zwrot do niego nie dotarł. Ja otrzymałem tylko komunikat zwrot zgłoszony. Proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam antioch11.

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Allegro_One
Ekspert Allegro

@antioch11 prosimy podaj numer przesyłki zwrotnej. 

oznacz moderatorów

antioch11
#7 Wielbiciel#

Oto jeden numer

Data zgłoszenia i numer zwrotu

28 mar 2023 20:19 QRKM/2023 i kod zwrotu

 Kod zwrotu 69472248. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@antioch11 dziękuję za te informacje. Postaramy się wyjaśnić tę sytuację, ale prześlij nam proszę jeszcze oficjalną reklamację na tę przesyłkę przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

antioch11
#7 Wielbiciel#

Gdzie znajdę numer przesyłki? bez niego nie przejdę przez formularz. Mam tylko numer zwrotu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@antioch11 Odpowiedź proszę na pytania naszego pracownika, które zadaliśmy Ci w mailowej korespondencji numer 32780061. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

antioch11
#7 Wielbiciel#

Przesyłka została umieszczona w paczkomacie 29 marca 2023 orientacyjnie między godz. 11.00 a 14.00. Trochę już czasu upłynęło dlatego nie pamiętam dokładnie. Odpowiedziałem także mailowo. Pozdrawiam MM.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One ile dziennie postów na temat tej usługi, a nie myśleliście wpiąć zielonych budek do systemu InPost ???  Miej problemów i klienci zadowoleni 😄

A co się będzie działo w trzecim kwartale jak zmusicie nas do udostępniania trzech punktów odbioru ( cześć sprzedawców odstępni zielone automaty ) i będzie jazda 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  też sie tego boje, mam tylko nadzieje że uwzględnione będzie to że np poczta to są automaty paczkowe, punktu , oraz żabki wiec w sunie trzy różne punkty odbioru

Wówczas jednak mimo wszystko wolałbym DPD jako drugiego kuriera obok pocztexu

Póki co własnie ze względu na taką ilośc problemów o których sie mówi bronie sie przed zielonymi automatami recoma i nogoma

Bo oczywscie na koniec okaże sie że że awarii zielonego automatu jest winien sprzedawca.... 😞

oznacz moderatorów