anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z faktura VAT

PROGRAMISTA_
#9 Pomysłodawca#

Proszę o poradę.

kupiłem to

https://allegro.pl/oferta/kamera-internetowa-logitech-c270-3-mp-11127510423?snapshot=MjAyMS0wOS0zMFQ...

wysyłka ze Szczecin z prośbą o fakturę VAT. Przychodzi paczkomatem nadane w Szczecinie.

Przysyła fakturę z Chińskim NIP ja proszę o polski NIP

 

Allegro w sporze

"Przykro nam, ale nie mamy możliwości interwencji w tej sprawie i narzucenia sprzedawcy sposobu wystawienia FV. "

Sprzedający

"Nasz towar znajduje się już w lokalnym magazynie w Polsce. Odprawa celna została zakończona!"

 

Jak to rozliczyć, nie jestem wtajemniczony ale pachnie przekrętem. Pomocy

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PROGRAMISTA_ przepraszam, że czekałeś na naszą odpowiedź! Tak jak pisaliśmy w dyskusji, niestety nie możemy  interweniować i narzucać sprzedającemu sposobu wystawienia FV, nie udzielamy też porad księgowych, więc nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie jak rozliczyć taki zakup. Widzę, że podjąłeś decyzję o rezygnacji, a sprzedający ma 14 dni na zwrot Twojej wpłaty. W razie problemów ze zwrotem, bardzo proszę napisz do nas, pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PROGRAMISTA_
#9 Pomysłodawca#

Jasne, już porad nie potrzebuje bo jak życie pokazało mam większą niż Allegro.  Nauczyłem Allegro, żeby się douczyli i traktowali to jak przekręt i pomogło. Allegro się dokształciło i wszystko szczęśliwie się skończyło. Po prostu Allegro brało udział z Chinczykiem w naciąganiem osób nie wiedząc o tym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A w zakładce o sprzedającym jaki był NIP?😁

oznacz moderatorów

PROGRAMISTA_
#9 Pomysłodawca#

W ogłoszeniu było, że wystawia. Mógł mi i chińską prawidłową wystawić. Ale nie wystawił i nie wprowadził legalnie na Polski rynek. Konsultanci Allegro są zieloni w tym temacie. Jestem pewien, że  taką samym sposobem mogę i ja Tobie wystawiać co będziesz chciał z mayfrendem w spółce. Pasuje? Zamówienie niepełne - oszustwo. Allegro długo to kompilowało.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież nie chodzi o Ciebie, liczą się zyski.🤗

oznacz moderatorów

PROGRAMISTA_
#9 Pomysłodawca#

swój człowiek

oznacz moderatorów