anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od dwóch dni nie otrzymuję subskrybcji "nowe oferty"

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Od dwóch dni nie otrzymuję subskrybcji "nowe oferty" - jakaś kolejna awaria ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Cześć 🙂 Czy chodzi o powiadomienia mejlowe o nowych ofertach? Jeśli chcesz obserwować oferty sprzedających, kategorie lub konkretne wyszukiwania, dodaj je do Obserwowanych wyszukiwań.

ko_alka_0-1635498466194.png

Powinieneś otrzymywać powiadomienia, kiedy pojawią się nowe, interesujące Cię wyszukiwania.

Czy możesz się upewnić, że masz zaznaczoną zgodę na powiadomienia w tej zakładce? W tym miejscu możesz również sprawdzić nowe oferty bez konieczności czekania na wiadomość mejlową - wystarczy, że klikniesz w przycisk "Zobacz oferty":

ko_alka_1-1635498692055.png

Jeśli problem wciąż będzie występował, daj mi proszę znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ wiem jak to zrobić i mam to odznaczone od kilku lat. Moje pytanie brzmi: dlaczego od dwóch dni nie otrzymuję powiadomień na skrzynkę email, tak jak to było do tej pory ????

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może skrzynka stwierdziła że to SPAM?

A próbowałeś usunąć obserwowane i włączyć od nowa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Zgłoszę tę sytuację do odpowiedniego zespołu. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ko_alka 

Minęły dwa dni i nie wróciłaś tutaj z odpowiedzią.

Co to oznacza?

Taka duża awaria?   Se zapomniałam?   czy co?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

to musi chyba być strasznie duża i skomplikowana awaria, że od 4 dni nikt nie podejmuje tematu i nie odpowiada.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Cześć, przepraszam za czas oczekiwania. Sprawdziłam to i powiadomienia są do Ciebie wysyłane. Na przykład 28 października (czyli dzień przed utworzeniem wątku) została wysłana wiadomość z tematem" (Twoje imię), zobacz 1153 nowe oferty w Twoich 15 obserwowanych wyszukiwaniach", następnie 29 października został wysłany mejl "(Twoje imię), zobacz 1220 nowych ofert w Twoich 11 obserwowanych wyszukiwaniach". 

Przeczytaj proszę artykuł z Gmaila. Jeśli wciąż nie będziesz w stanie odnaleźć tych mejli, zgłoś się tutaj i prześlę Ci logi do przedstawienia administratorowi poczty. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Już wszystko działa, a wyglądało tak:

- do 27.10 - bez problemów;

- 28.10 i 29.10 - brak powiadomień;

- od 30.10 - bez problemów.

Nic nie robiłem, więc problem był zewnętrzny.

 

oznacz moderatorów