anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z płatnością kartą podarunkową i przelewem dotpay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Doska0602
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Przy dzisiejszych zakupach płacilam karta podarunkowa (200 zlotych) plus brakujaca kwote przelewem, jednak w trakcie przekierowania na stronę banku nastąpił błąd płatności.

Karta zostala dodana jednak zakup widnieje jako  platnosc w toku z powodu bledu na stronie banku.

Proszę o informację czy ktoś miał podobny problem i jeśli anuluje zakup nie starce karty podarunkowej o wartości 200 złotych?

 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Doska0602 Cześć. 🙂 Bez obaw, nie stracisz karty podarunkowej. Anulowałam dla Ciebie tę płatność i karta podarunkowa odnowi się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin (z reguły jest to dużo szybciej). Będziesz mogła ponownie opłacić zamówienie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Doska0602
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Dziękuję ślicznie za szybką odpowiedź.  Faktycznie widze iż płatność została anulowana, jednak przy probie ponowienie płatności  tego samego zakupu znikła  użycia karty. Proszę o informację, skąd bedę wiedziała czy karta została odnowiona? czy zostanie mi wysłana wiadomość , czy tez musze kliknąc anuluj zkaup i uzyc tej samej karty jeszcze raz za  24 h?

Pozdrawiam,

Dorota

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Doska0602 Dostępne kupony sprawdzisz w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony. Tak jak pisałam wyżej, kupon się odnowi, ale może to potrwać nawet do 24 godzin, zatem proszę Cię o cierpliwość.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Doska0602 A gdyby okazało się, że po 24 godzinach karta jeszcze nie wróciła, to koniecznie daj znać, będziemy to wyjaśniać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Doska0602
#8 Zapaleniec#

@ko_alka karta już pojawiła się w https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony . Ponowiłam  zamówienie opłacone pomyślnie nową kartaą i przelewem. Dziekuję ślicznie za pomoc i wskazówki:)

Pozdrawiam,

Dorota

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Doska0602 No i super, dziękuję Dorota za to, że wróciłaś do mnie z informacją. Miłego wieczoru! 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Doska0602
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Dziękuję za informację 🙂 Zatem cierpliwie czekam

oznacz moderatorów