anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z przelewem czy podwójna płatność wróci na moje konto bankowe?

LMLM84
#7 Wielbiciel#

Podczas płatności szybkim przelewem wystąpił błąd. Wyskoczył komunikat że przelew nieudany czy coś takiego... potem strona z jakimś numerem błędu. Wróciłem na stronę Allegro i sprawdziłem czy zakup jest opłacony. Pisało że jest w trakcie płatności czy coś takiego... poczekałem dłuższą chwilę i nic się nie zmieniło więc anulowałem płatność aby powtórzyć. Było tak samo... Pomyślałem że jakieś problemy techniczne i postanowiłem spróbować na drugi dzień. Wszystko ok przelew udany, zakup opłacony. Jak się okazało zapłaciłem kilka razy za to samo ponieważ tamte przelewy jednak poszły. I teraz pytanie : Kiedy dostanę zwrot za anulowane płatności?. I czy ktoś miał już taki problem z przelewem?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@LMLM84 No właśnie, tamte przelewy poszły, a jednak są nieudane. Tak się dzieje tylko na Allegro. Pośrednik (Allegro Finanse) zatrzymał te płatności u siebie i odda Ci je w ciągu 3 dni roboczych. Nigdzie nie musisz tego zgłaszać. 

oznacz moderatorów

LMLM84
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedz :). Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie tylko pośrednik Allegro przetrzymuje, w każdej instytucji się dzieje i stygmatyzowanie jednej instytucji nie jest obiektywne, ale czy ten użytkownik jest w ogóle obiektywny?🤑

oznacz moderatorów