anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemz anulowaniem nieopłaconej przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
asiaczek69
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam nieopłacony zakup ze względu na jakieś problemy z komunikacją na drodze allegro - bank. Dokonałem zakupu przez opcję Kup ponownie i sfinalizowałem zakup tego samego produktu i od tego samego sprzedawcy. Poprzedni nieopłacony zakup wisi jako nieopłacony, co jest zgodne z prawdą ale nie ma możliwości anulowania zakupu. Allegro wyłączył taką możliwość?

Jak dokonać anulowania zakupu, czy trzeba czekać aż Allegro sam z siebie to zrobi po 7 dniach?, Dzięki za odpowiedź

Krzysztof

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@asiaczek69 jeśli płatność ma status "nieudana" to oznacza, że bank odrzucił Twoją płatność, ale nie musisz nic więcej robić. Nie trzeba anulować tego zamówienia, bo i tak nie powinno być realizowane przez sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
asiaczek69
#8 Zapaleniec#

Ola, dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Krzysztof

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Sprzedający nie ma tej opcji. Kupujący czasem ma, czasem nie. Nikt chyba nie doszedł na pewno od czego to zależy.  W sumie nic się nie stanie jak to powisi ten tydzień. Dobrze powiadomić sprzedawcę żeby mógł wystawić ponownie. Bo w sumie samo wiszenie takiej sprzedaży nie wkurza ale blokowanie towaru na tydzień czy przy licytacjach na miesiąc już tak. Na przyszłość w takich sytuacjach można po prostu anulować płatność i spróbować ponownie.

oznacz moderatorów
asiaczek69
#8 Zapaleniec#

Anna, dziękuję za odpowiedź. Jasna i konkretna

Krzysztof

oznacz moderatorów