anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt jest wystawiony jako oryginalny ale przyszła podróbka

Mellanija
#7 Wielbiciel#

Witam, co jeśli produkt w aukcji jest wystawiony jako oryginalny ale po odebraniu okazuje się być podróbką, lub nie jest zgodny z przedmiotem opisywanym w aukcji? Co wtedy zrobić po otrzymaniu takiego produktu? Bo spotkałam się z sytuacją gdzie sprzedający miał kilka aukcji tego samego produktu tłumacząc że chce żeby więcej osób zauważyło ten przedmiot. Ja głupia w to uwierzyłam i teraz zastanawiam się co mogę zrobić w takiej sytuacji żeby odzyskać swoje pieniądze bo kwota mała nie jest…

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mellanija najlepiej złożyć sprzedawcy reklamacje z tytułu niezgodności przedmiotu z opisem.

oznacz moderatorów

Mellanija
#7 Wielbiciel#

Co jak sprzedawca nie przyjmie reklamacji? Co wtedy?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedaż podróbek jako oryginały jest niezgodna z prawem i możesz to zasygnalizować sprzedawcy że zgłosisz to organom ścigania .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mellanija pokaż link do oferty i pokaż różnice na podstawie otrzymanego przedmiotu.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dyskusja, w dyskusji składasz reklamację. 

Co do posiadania kilku ofert tego samego to jest to normalne. Allegro po zmianach w wyszukiwarkach porobiło tak, że większości osób ilość wyświetleń spadła do 5% tego co wcześniej. Co niestety wymusza wystawianie również na innych portalach. I powoduje dodatkowy bałagan.  Zdarza mi się, ze ludzie dzwonią i o cos pytają, wisi to na allegro od kilku miesięcy i pies z kulawą nogą nie zagląda, a klient opowiada jak to wszędzie szuka... Także ten sam przedmiot w kilku miejscach obecnie to norma.

oznacz moderatorów