anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt nie trzyma parametrów jest podróbką.

HLG
#8 Zapaleniec#

Kupiłem w maju tego roku kartę SD, dziś po przełączeniu zapisu w aparacie wyszło że karta jest podróbą słabej jakości i zapis na niej z tymi parametrami jest niemożliwy. Czy mogę ją reklamować mimo iż wcześniej dałem opinie, że  jest oki. Na koncie od którego kupowałem coraz więcej opinii że produkty to podróbki słabej jakości.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:65300220
#10 Popularyzator#

Reklamacja na 100% będzie odrzucona, cała sytuacja wygląda jak próba wyłudzenia zwrotu pieniędzy. Kupiłeś produkt 3 miesiące temu, był ok (wedle twojej opinii) a teraz nagle jest podróbką?

oznacz moderatorów

HLG
#8 Zapaleniec#

Zapis w aparacie był Oki, dziś po przedstawieniu zapisu na film w 4k wywala błąd że karta nie spełnia oczekiwań. Po teście zapis jest 15 krotnie wolniejszy. Opakowanie i kartę posiadam. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@HLG Napisz jaka to karta albo daj link do aukcji.

oznacz moderatorów

HLG
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@HLG na przyszłość czytać opinie 🙂 a teraz złóż reklamację, jak sprzedawca cię oleje to otwierasz dyskusję i allegro ci będzie pomagać w razie jakby coś, po 14 dniach pojawi się opcja złożenia wniosku do POK

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@HLG masz prawo do reklamacji.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@HLG Napisz do mnie przez CW to podam Ci link do sklepu gdzie od kilku lat kupuję nie tylko karty SD. Jeszcze się nigdy nie naciąłem.
A jak kiedyś sprzedali płyn do LCD, który był po terminie (napisałem informacyjnie tylko)
to za 2 dni przysłali nowy. Spróbuj. Tu nie mogę podać.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@HLG masz ustawowe prawo do zareklamowania wadliwego produktu i wystawienie pozytywnego komentarza tego prawa nie odbiera 🙂

oznacz moderatorów