anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt Niezgodny z opisem - sprzedawca mnie oszukał

Client:109870626
#7 Wielbiciel#

Witam ostatnio zakupiłem figurkę Lego Star Wars za 165 zł od pewnego sprzedawcy. Przed zakupem otrzymałem od sprzedawcy zdjęcia i informacje o stanie figurki. Gdy odebrałem paczkę ku mojemu zdziwieniu była tam inna tańsza (warta ok 20 zł figurka - nie w opisie i na zdjęciach jasno było widać co co kupuję nie było tam żadnego przekrętu) Otworzyłem dyskusję aby skontaktować się ze sprzedawcą i uważa on że "wywiązał się z umowy" i wysłał to co było w ogłoszeniu co jest nie prawdą. Co mam teraz zrobić Allegro w tej dyskusji nic nie pomogło wysłałem jescze maila czekam na odpowiedź ale pisze też tutaj żeby się dowiedzieć bo nie wiem co mam robić! (Jak cos kupowałem na allegro lokalnie)

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Client:109870626
#7 Wielbiciel#

No i znowu to samo...  Sprzedający się nie zgadza i dalej kłamie i twierdzi że "wysłał to co było w ogłoszeniu"  a allegro znowu mi odpowiedziało:

"Sprzedający jest odpowiedzialny za rozpatrzenie reklamacji. Może ją uznać lub odrzucić, jeśli towar był zgodny z umową. Z toku korespondencji wynika, że sprzedający wydał negatywną decyzję. Rozumiem, że kupujący nie zgadza się z takim rozwiązaniem i że nie jest Pan zadowolony z przebiegu transakcji. Nie jesteśmy w stanie zmusić sprzedającego do zmiany decyzji oraz nie możemy jej podważyć, zatem nie mamy podstaw do podjęcia dalszych działań."

Widzę że przez dyskusje nie da się niczego załatwiać może droga mailową się uda 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:109870626 to zostaje Ci zebrać dowody i uderzyć do wymiaru sprawiedliwości

oznacz moderatorów

Client:109870626
#7 Wielbiciel#

No jest też taka opcja ale lepiej by było gdyby dało to się jednak jakoś załatwić na allegro. A z tego allegro protect jak wypełnię tam formularz to jak to działa oni coś zwracają czy co?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Czasem zwracają, czasem nie, a  czasem tylko 30-70% wartości. Wróżki by potrzeba, żeby to wiedzieć wcześniej...

oznacz moderatorów