anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja 5-ty produkt za 50% a kwota zwrotu

ROZDAJE_NEGATYWY
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.
Chcę skorzystać z promocji u sprzedawcy "Piąty produkt 50% taniej"
Jak kupię 4 produkty to ostatni mam za 50% ceny. Jak oddam te 4 w zwykłej cenie to zostanie mi ten co kupiłem w połowie ceny.
Czy sprzedawca może mi potrącić coś z kwoty zwrotu?

Przykład: Kupuję 4 paczki pieluch po 40zł paczka. Piąta jest wtedy za 20zł. W formularzu zaznaczam że zwracam paczkomatem 4 sztuki po 40zł a zostawiam sobie piątą po 20zł. Czy sprzedawca ma mi oddać 160zł czy 140zł?
W warunkach zwrotu ma zapis:

Kupujesz produkt w zestawie? – jeżeli zwrócisz część zestawu, stracisz prawo do zniżki. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o różnicę pomiędzy ceną produktu w zestawie, a ceną produktu bez zestawu

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@ROZDAJE_NEGATYWY cwaniak 😄 oczywiście że CI potrąci bo jest nawet taki zapis stracisz prawo do zniżki.

Tak sprzedawca potrąci i policzy jak byś kupił bez zniżki !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ROZDAJE_NEGATYWY
#8 Zapaleniec#

No to ok ale czy mógłby sie wypowiedzieć na ten temat jakis moderator?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ROZDAJE_NEGATYWY Moderator nie ma nic do tego. Zapis który przywołałeś wyjaśnia wszystko - jeśli kupisz 5 szt. z rabatem i zwrócisz 4 to tracisz prawo do rabatu i 1 szt. masz w standardowej cenie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @komis-bell Zwróciliście uwagę na nick autora wątku ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ROZDAJE_NEGATYWY pomyśl, jaki biznes w tym ma sprzedawca jak byś mógł zamówić i oddać a zostawić to za pół ceny ? sam bym zamiast do hurtowni latać kupował bym z takim rabatem 🙂 

rabat.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów