anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja produktu

Gawronnek
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Zrzut ekranu 2023-01-19 193520.png

na stronie produktu był zapis jak na załączonym zdjęciu, sprzedawca twierdzi, że to promocja Allegro. Minęło już 14 dni od zakupu, od kogo powinienem dostać tą kartę podarunkową. pozdrawiam Piotr

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Gawronnek a sprawdziłeś zakładkę kupony ? Zdjęcia nie widzimy 😞 

A przeczytałeś warunki promocji ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Gawronnek
#7 Wielbiciel#

Tak sprawdziłem zakładkę kupony,  chodzi p promocję na sprzęt Bosch przy zakupie takiej wiertarki jak moja 40 zł w ciągu 14 dni

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gawronnek rozumiem, że informacja o promocji była w treści oferty? Czy otrzymałeś regulamin tej promocji? Czy pisałeś do sprzedającego w tej sprawie? Nie znalazłam informacji na temat takiej promocji, więc najlepiej będzie dopytać o to sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gawronnek
#7 Wielbiciel#

Tak informacja o promocji była i jest nadal w treści ogłoszenia, praktyk do sprzedającego i dopiero wtedy dostałem regulamin z odpowiedzią, że to promocja Bosch i Allegro, i to od nich będzie kupon. Link do akcji promocyjnej https://allegro.pl/kampania/bosch-diy-promocja

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Gawronnek to wygląda jak promocja sprzedawcy, zapewne wysyła kartę podarunkową po 14 dniach od odebrania co by minął termin zwrotu konsumenckiego 🙂 Poczekaj do 14 dni od odebrania paczki i napisz do sprzedawcy 🙂 

Po upływie 14 dni więc może to być i 18 dzień 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gawronnek dziękuję za informację, jednak ta promocja już się zakończyła, a w innych ofertach nie było informacji o kuponie w ofercie, inne są też warunki, ponieważ tutaj jest informacja o 14 dniach, a w promocji o 30 dniach. 
Napisz proszę do sprzedającego, jeśli nie będziecie mogli się porozumieć, napisz proszę tutaj ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gawronnek
#7 Wielbiciel#

Ok, napisałem jeszcze raz do sprzedawcy, dam znać co mi tym razem odpiszą 

oznacz moderatorów

Gawronnek
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca na kolejnego maila nie odpisał, za to poprawił bieżącą aukcje usuwając informację o promocji, wrzucałem tu zdjęcia, ale podobno Wy ich nie widzicie. Jakby co mogę w inny sposób właściwej osobie przesłać zrzutu ekranu, lub link do archiwalnej aukcji

 

Gawronnek_0-1674244129386.png

pozdrawiam Piotr

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gawronnek Promocja trwała do 11 grudnia 2022 r., a organizatorem tej promocji był BOSCH. Jeśli w ofercie w momencie zakupu była informacja o karcie, to możesz jej oczekiwać. Za zgodność oferty z produktem odpowiada sprzedawca.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gawronnek
#7 Wielbiciel#

Cóż brak reakcji ze strony sprzedawcy, wystawiłem opinie i temat chyba zamknięty, 40 zł śmieszna kwota, szkoda na to czasu.

oznacz moderatorów