anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prosimy o uregulowanie zobowiązania - phishing

45183667
#8 Zapaleniec#

Witam,dziś dostałem informację o uregulowanie zobowiązania  na kwotę 2,32 .To ściema podają linka do wpłaty  od ALLEGRO Sp.zo.o. Wchodząc na swoje dane na allegro stan konta nie mam zaległości. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

45183667
#8 Zapaleniec#

 UWAGA Ktoś inny się podszywa pod ALLEGRO UWAGA

oznacz moderatorów

Pelorez
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję, że jak nacisnąłem w mailu w załącznik regulamin to nie pobrało mi się coś automatycznie i nie mam teraz jakiegoś świństwa na kompie...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Jak pobrałeś załącznik to ściągnąłeś wirusa 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Pelorez
#7 Wielbiciel#

Nie pobrałem załącznika, wszedłem w ogłoszeniu w warunki umowy czy jakoś tak to nazwali. Przekierowało mnie na stronę co podszywa się pod allegro, nic więcej nie naciskałem na stronie czy w mailu. Zainstalowałem triala antywirusa płatnego przeskanowałem komputer i znalazło jakieś świństwo i szybko to wywaliłem.

oznacz moderatorów

dragonik_85
#8 Zapaleniec#

ja również dostałem takiego e-mila przesłanym go dalej do allegro żeby się tym zajęli ale oczywiście na ich stronie ciężko znaleźć e-mail w celu zgłoszenia takiej sprawy, może ktoś ma namiary ?    

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@45183667, @dragonik_85, @Pelorez, a powiedzcie mi, co ma do tego allegro? 🙂
bo narazie to próbujecie udowodnić, że coś ma, ale ja nic nie widzę, co mogłoby na to wskazywać..

uważacie, że jak ktoś wpisze Prezydent Andrzej Duda w nazwie odbiorcy to znaczy, że dostaliście maila od samego prezydenta? Pierwszy raz w internetach? Zacznijcie myśleć..

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@45183667 dzięki za zgłoszenie, to kolejna fala phishingu, na przyszłość nie otwieraj nigdy linków, ani załączników z takich maili.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów