anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o informację jak odzyskać pieniądze z allegro, gdy sprzedający twierdzi że oddał pieniądze na

19bogna83
#7 Wielbiciel#

Witam, jak odzyskać pieniądze które sprzedawca oddał za zwrócony przedmiot a pieniądze jeszcze od 1 sierpnia nie zostały zaksięgowane na koncie kupującego?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@19bogna83 Jeżeli nie zostały zaksięgowane przez tyle czasu, to sprzedawca ich nie oddał. Był mail od Allegro o zwrocie wpłaty? Jeżeli nie było, to sprzedawca kłamie, że oddał pieniądze. Na wszelki wypadek sprawdź dokładnie swoje konto bankowe. Jeżeli pieniędzy nie masz, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy pieniądze szybko odzyskasz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 xyz96 hola hola bywa ,że jest to wina banku docelowego , niedawno miałem podobny problem , a okazalo się ,że wszystko poszło gładko tylko bank klienta z nieznanych przyczyn nie zaksięgował środków i dopiero po interwencji allegro zostały odklepane .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tak, wiem. To zawsze wina każdego, tylko nie sprzedawcy. Mam bankowość elektroniczną od xxxx lat i  nigdy nie zdarzyło mi się, aby bank nie zaksięgował jakiegoś przelewu przychodzącego, a czasem były to setki tysięcy zł, nie jakieś drobniaki z Allegro.

oznacz moderatorów

PROnarzedzia_pl
#7 Wielbiciel#

Hej, jeśli masz potwierdzenie zwrotu środków od sprzedawcy ( mail od Allegro ) a środków wciąż nie masz na koncie. Sprawdź https://allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay może zamawiałeś korzystając z allegro pay. W ostatnich tygodniach dość częsty problem. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

19bogna83
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@19bogna83 Sprzedający poprawnie zlecił zwrot w naszym systemie, więc sprawdź proszę ponownie swój rachunek, również w okolicy daty zakupu. Jeśli w dalszym ciągu nie znajdziesz środków na swoim koncie, napisz proszę do nas przez ten formularz. Nasz pracownik prześle Ci potwierdzenie, które będziesz mogła wykorzystać w swoim banku, aby wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 jak się odniesiesz do wpisu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tak samo, jak wyżej.

@19bogna83 Jeżeli nie zostały zaksięgowane przez tyle czasu, to sprzedawca ich nie oddał. Był mail od Allegro o zwrocie wpłaty? Jeżeli nie było, to sprzedawca kłamie, że oddał pieniądze. Na wszelki wypadek sprawdź dokładnie swoje konto bankowe. Jeżeli pieniędzy nie masz, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy pieniądze szybko odzyskasz.

Dodam też to samo, co wyżej - mój bank przez xxxx lat nigdy nie miał żadnego problemu z zaksięgowaniem jakiegokolwiek przelewu przychodzącego. O takich cudach czytam tylko na tym forum.

oznacz moderatorów

PromykSB
#11 Animator#

@xyz96 

Umiesz czytać? Allegro wyżej potwierdziło, że sprzedawca pieniądze oddał.

"Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów"?

A nie... to standardowe pierniczenie głupot przez xyz96, bo winny jest zawsze sprzedawca.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@PromykSB Umiesz czytać regulamin AG? Wątpię, bo tam napisano, że nie można atakować innych forumowiczów. Nie piernicz więc głupot i nie atakuj.

oznacz moderatorów