anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc - nieuczciwy sprzedawca

monia7480
#7 Wielbiciel#

witam czy ktoś kupował od sprzedawcy [edycja],bo jak narazie zero kontaktu i czekam na przesyłkę a dostawa ma byc 14 do 21 dni 14 dni minęło proszę o info jak ktos coś kupował dzięki

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tak. Ten człowiek od samego początku nie zachowuje się uczciwie i właśnie na tym polega główny problem. W moim przypadku kłamstw jest już kilka, np. dziś wbrew wcześniejszym deklaracjom uznał, że pieniędzy mi nie odda bo "paczka dojdzie", ale ja nie jestem zainteresowana paczką z Chin bo nie za taki produkt zapłaciłam. O reszcie jego matactw już nawet nie chce mi się wspominać. 

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czemu moja odpowiedź podpięta pod wątek z wcześniejszej strony znajduje się tu. Dziwnie działa ta funkcja Allegro.

oznacz moderatorów

paolomulo
#8 Zapaleniec#

Bo ten wątek ma dwie strony, teraz jesteś na drugiej. No weź nie rób z siebie blondynki, ludzie sie patrzo 🙂

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Nie zauważyłam, że niewysunięty post nad moim jest zdublowanym postem głównym. Blondynka nie wiedziała, bo blondynka pierwszy raz korzysta ze Społeczności. Blondynka bardzo dziękuję za elegancko zwróconą uwagę. 

oznacz moderatorów

paolomulo
#8 Zapaleniec#

A ktoś Cię tutaj nazwał Blondynką? Przejrzałem te watek i nigdzie nie znalazłem po Twoim adresem uwag: Ty Blondynko itp. Możliwe ze słabo czytam... Powiedz kto to tak zrobił, to ja mu zaraz...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Sprzedawca / firma / odpowiada za losy przesyłki aż do momentu jej doręczenia . Skorzystaj ze skutecznego narzedzia jakim jest dyskusja .

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

W moim przypadku Dyskusja jest zupełnie bezskuteczna, ale okej, rozumiem, że Allegro nie zmusi Sprzedawcy do zwrotu kasy, z drugiej jednak strony mam wrażenie, że operuje tym bot (często odpowiedzi były zupełnie z czapy). Tak czy inaczej zapewne skończy się na wniosku o rekompensatę, a może i przejdę się na policję, co najpierw muszę skonsultować z prawnikiem (wiem, że są jakieś dolne pułapy itd., ale się nie znam bo nie miałam jeszcze do czynienia z oszustami xd). 

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

to włącz TV.

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, pozostanę przy fachowej pomocy prawnej, a ty może wyłącz tv 😞

oznacz moderatorów

paolomulo
#8 Zapaleniec#

Skoro Cię stać na fachową pomoc prawną, to korzystaj z niej. Mnie nie stać. A gdyby nawet było mnie stać - nie będę opłacał adwokata, żeby odzyskał moje 30 zł zapłacone za książkę, której sprzedawca mi nie wysłał. Zatem pozostanę przy TV, to tylko 28 zł abonamentu miesięcznie. Prawnik weźmie znacznie więcej

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Nie przelogowałeś się? To nie było do ciebie, ale korzystaj sobie z czego tam chcesz, nie moja sprawa 🙂

oznacz moderatorów

paolomulo
#8 Zapaleniec#

Ja już też mam tej rozmowy po dziurki w nosie, zaczynam już ją traktowac jak stalking, nie wiem czemu Allegro wysyła mailami powiadomienia właśnie do mnie. Bez odbioru

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@paolomulo Hm, zastanówmy się🤔

Może dlatego, że tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/personal-profile i tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-subscriptions:notification-settings masz włączone powiadomienia mejlowe i allegro wysyła Ci mejla za każdym razem, gdy ktoś odpowie w wątku, w którym się udzielałeś?
Tak, to chyba będzie to (w związku z czym uwagi o stalkingu są dość zabawne)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

W dodatku zwracasz się do mnie w wątku zupełnie z Tobą niezwiązanym. No weź nie rób z siebie blondynki, ludzie sie patrzo 🙂

oznacz moderatorów

paolomulo
#8 Zapaleniec#

To może zdecyduj się, czy moje wpisy Cię irytują czy bawią. A może teraz nie do mnie piszesz?😔

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38940487 Zgodnie z deklaracją Sprzedającego powinnaś otrzymać zwrot pieniędzy za to zamówienie. Czy środki dotarły już na rachunek, który wskazałaś? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za wiadomość. Tak, przelew został zrobiony, teraz oczekuję na paczkę (do zwrotu)

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Nie skumałeś i się wyżywasz na niewinnych.

Twój wpis:

(...) (wiem, że są jakieś dolne pułapy itd., ale się nie znam bo nie miałam jeszcze do czynienia z oszustami xd). (...)

i ja Ci odpisuję " to włącz TV".

Miał być żart dotyczący kontaktu z oszustami, a Ty się napinasz. Take it easy.

oznacz moderatorów

Client:38940487
#9 Pomysłodawca#

Jasne, za wszystko serdecznie (nieironicznie) przepraszam. Dyskusja w pewnym momencie zeszła na zły tor, stąd reakcja

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38940487 Cieszę się, że zmieniłaś zdanie i udało się rozwiązać Twój problem. Gdybyś miała jeszcze jakieś wątpliwości, pisz śmiało, będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów