anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

proszę o pomoc w kupnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:95249498
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.Dziecko zażyczyło sb na urodziny noktowizor  i jeszcze inne gadżety.W miarę cenowo odpowiadają nam te sprawdzone z Chin.Czy jest szansa ze to co zamówimy dotrze do nas,czy jednak dac sb spokój z zamawianiem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:95249498 Cześć. 🙂 Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. Zamówienia (również te z Chin) trafiają do adresatów. A nawet jeśli coś się wydarzy (paczka zaginie etc.) i zamówienie do Was nie dotrze, to odzyskasz swoje pieniądze w ramach Allegro Protect. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:95249498 Jak chcesz by dziecko było zadowolone z noktowizora to lepiej poszukać na wyprzedażach Agencji Mienia Wojskowego ,będzie szybsza dostawa i sprzęt który dłużej może cieszyć . Mój syn też lubi takie zabawki i te oryginalne zawsze go dłużej cieszą . Raz mu jedna ciotka kupiła zabawkę z chin to po 5 minutach już był rozczarowany jak przestała działać.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Ale czasy , w dziecińswie pamiętam na urodziny dostawałem 5 zyla na loda Bambino, ,,byłem cały w skowronkach ,,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:95249498 Szansa zakupów z Chin to loteria, nie wiadomo czy dotrze nie wiadomo co dotrze i nie wiadomo jak odesłać, więc dawałbym sobie zakupy tam.

oznacz moderatorów