anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmiot wrócił do sprzedawcy, a allegro piszę że mam go odbrać

Qrvishon
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot GTF Akumulator bateria 12000mAh 18650 Li-ion 3,7V  

Allegro od 4.10 pisze że mam przedmiot do odebrania, przy czym nie dostałem żadnego powiadomienia od allegro, ani od InPost (smart) żeby odebrać paczkę z paczkomatu, kodu odbioru też nie mam. Po czym paczka poleżała chwilę i jak napisałem do sprzedawcy co się stało to odpisał że paczka wróciła do nich(10.10). Allegro nadal mi wyświetla żebym odebrał paczkę, a jej nie ma. Póki co nie mam ani paczki ani pieniędzy i nie mam jak ich odzyskać, bo nie odeślę paczki której nawet nie mam(która z resztą się już sama odesłała).

Czy jest jakaś możliwość kontaktu z osobą fizyczną z allegro, jakiś dział techniczny, żeby pomógł to odkręcić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Qrvishon czy masz aplikację InPost? Jeśli masz zainstalowaną aplikację to nie otrzymujesz kodu odbioru smsem tylko powiadomienie w aplikacji oraz wiadomość e-mail. 
Napisz proszę czy chcesz aby zamówienie zostało wysłane do Ciebie ponownie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Qrvishon
#7 Wielbiciel#

Tak mam aplikację i email też zawsze do tej pory przychodził z kodem odbioru, tym razem się to nie zdarzyło. Teraz mimo iż sprzedawca zwrócił środki, przesyłka wg allegro nadal jest do odebrania. Nigdy nie miałem takiej dziwnej akcji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak już tak miałem, odpowiedź Allegro> żebym się nie przejmował tym, najważniejsze że masz zwrot.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Qrvishon powinieneś dostać też powiadomienie w allegro (dzwoneczek)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów