anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmioty same pojawiają się w koszyku

Client:39842453
#7 Wielbiciel#

Witam, od jakiegoś czasu losowe przedmioty same pokazują mi się w koszyku, mam 2 stopniowe logowanie i kilkukrotnie wylogowywalem wszystkie urządzenia. Nikt poza mną nie ma dostępu do konta ani mojego telefonu a mimo to co jakiś czas mam dodane przedmioty w koszyku których nawet nigdy nie szukałem

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

kulka-k16
#2 Obserwator#

Ale się dodają mam to samo

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kulka-k16 Być może dodajesz je przez przypadek za pomocą przycisku "Dodaj do koszyka"? W aplikacji może dochodzić do takich sytuacji, ekran siłą rzeczy jest mniejszy, zatem łatwiej przypadkowo dotknąć przycisk. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kulka-k16
#2 Obserwator#

Wygląda na to że jestem głupi i nie wiem co robię.Nigdy nie było tego problemu,a teraz jest.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@kulka-k16 masz może włączoną opcję "połącz te same oferty"? Tylko raz miałam sytuację, że w koszyku znalazł się produkt, którego nie oglądałam. Doszłam do wniosku, że tak dzieje się wtedy, gdy mam połączone oferty i po kliknięciu porównaj, rozwijają się pozostałe. Czasem niestety zupełnie inne niż ta główna, którą oglądałam. Można wtedy zupełnie przypadkiem dodać którąś do koszyka, a komunikat o jej dodaniu jest bardzo mały, słabo rzucający się w oczy a dodatkowo po chwili znika. 

oznacz moderatorów

kulka-k16
#2 Obserwator#

Mam to samo co ty.Przegladam produkty a później są w koszyku.

oznacz moderatorów

qrczakowa
#2 Obserwator#

A ja nawet nie przeglądam produktów, które nagle znalazły się w koszyku, mało tego - nawet nic nie kupowałam u tego sprzedawcy. Ani nie posiadam żadnego z modelu iphone podanych w tytule aukcji, ani nie mam galaxy tab, po co miałabym szukać akcesoriów do tego czego nie mam. Wrzucam zdjęcie, co bez mojej wiedzy się dodało do koszyka.

Nie pierwszy raz mam taką sytuację, że coś się samo dodało do koszyka. Oprócz mnie nikt nie ma dostępu do mojego konta.

Czy allegro zamiast pisać "zaloguj się ponownie" czy "zmień hasło" ma zamiar w końcu coś z tym zrobić?

2024-01-23 09_29_39-Sprawdź zawartość Twojego koszyka na Allegro.pl.png

oznacz moderatorów

qrczakowa
#2 Obserwator#

Dodam, że pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce na początku grudnia. Dobrze że przed kliknięciem "kup i zapłać" sprawdzam raz jeszcze co biorę. W sumie takie niespodzianki w koszyku zdarzyły mi się trzy razy w ciągu niecałych dwóch miesięcy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@qrczakowa W Twoim przypadku wynika to z przenoszenia przedmiotów z koszyków anonimowych (czyli takich, gdzie użytkownik nie jest zalogowany) do koszyków użytkowników (podczas czynności logowania).

Oferta 14549741849 (ta pierwsza ze screenshota) została dodana do koszyka anonimowego użytkownika 2024-01-17 10:13:26. Później (2024-01-22 12:32:25) na tej samej przeglądarce użytkownik 1620791 się zalogował, przez co automatycznie pojawiła się ona w Twoim koszyku.

Podsumowując: wystarczy, że ktoś inny korzystał z tej samej przeglądarki, z tymi samymi plikami cookies i dodał bez logowania jakieś przedmioty do koszyka. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów